/  

Dr. Bach Krizové kapky pro zvířata, Rescue Pets 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Doplňky stravy pro zvířata, Bachova krizová terapie
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
275
ks
Bez DPH 239 Kč

Dr. Bach Krizové kapky pro zvířata, Rescue Pets 10 ml

Aktuálně: Bez obsahu alkoholu.

Krizové kapky pro zvířata Dr. Bach Rescue Pets určitě využijete v mnoha náročných situacích. Značně uleví jak vám, tak především vašim zvířecím miláčkům. Tato krizová esence je tvořena harmonickou směsí bylinných extraktů ve vyváženém poměru, a díky síle výtažků, jako je netýkavka žlaznatá či devaterník penízkový, účinně působí na psychické aspekty organismu, a tím nepřímo ovlivňují i fyzický stav. Kapky jsou vhodné pro všechna domácí zvířata.

Díky snadnému použití jsou kapky velmi oblíbenou formou aplikace této esence. Pokud na vašeho zvířecího miláčka nadměrně působí stresové faktory, například při cestování, zvýšeném hluku anebo trpí fóbiemi, tyto kapky jsou výborným podpůrným prostředkem, jenž navozuje pocit zklidnění a uvolnění. Esence napomáhá zvířeti zbavit se strachu či pocitů psychické tenze, které mohou nepříznivě ovlivňovat jeho chování a působí negativně také například na trávicí ústrojí. Pravidelné používání těchto kapek nejen minimalizuje působení krizových situací na vašeho mazlíčka, ale vede k ustálení stavu a celkové harmonizaci.

Použití: Dávkujte čtyřikrát denně 4 kapky do misky s vodou či nakapejte přímo na jazyk. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Aplikace kapek Rescue Pets psovi

Je možné aplikovat kapky Rescue Pets psovi na obojek nebo na čumák? Aby měly krizové kapky Rescue Pets ...

Jaké množství krizové esence Rescue Pets podávat koni?

Chtěl bych se zeptat, jak dávkovat krizovou esenci Rescue Pets koni. Čtyři kapky krizové esence Rescue Pets ...

Vlastnosti

INCI: Glycerin, Water, Helianthemum Nummularium Extract, Impatiens Glandulifera Extract, Clematis Vitalba Extract, Ornithogalum Umbellatum Extract, Prunus Cerasifera Extract
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Bach Original Flower Remedies
83 Parkside
58492 London - Wimbledon
Velká Británie
www.bachova-terapie.cz