/    /    /    /  

Dr. Bach Krizové pastilky brusinky 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Bachova krizová terapie, Sladkosti pro děti, Dárky pro ženy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
185
ks
Bez DPH 161 Kč

Dr. Bach Krizové pastilky brusinky 50 g

Aktuálně: Bez obsahu alkoholu.

Krizové pastilky dr. Bach Rescue Pastilles s příchutí brusinek využívají síly bylinných výtažků. Žvýkání pastilek harmonizuje mysl, zmírňuje stres a přirozenou cestou uklidňuje rozbouřené emoce. Jedinečná kombinace bylinek obsažená v pastilkách uklidní, kdykoliv se člověk necítí ve své kůži.

Pastilky Rescue Pastilles obsahují takzvanou krizovou esenci, která se skládá z extraktů pěti vybraných bylinek. Ty rychle a účinně uklidňují emoce, zmírňují stres a uvolňují napětí.

Díky praktickému malému balení můžete mít pastilky neustále u sebe a použít je, kdykoliv budete potřebovat. Navíc kvalitní složení je bez přidaného cukru a alkoholu. Pastilky jsou tak vhodné i pro děti od 3 let.

Použití: V případě neklidu a stresu konzumujte 1 pastilku až 4x denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Sorbitol, Maltitol, Isomalt, Xylitol, Arabská guma, Kyselina citronová, Přírodní aroma brusinky, Extrakt z černé mrkve, Rostlinné oleje, Včelí vosk, Extrakt z devaterníku penízkovitého, Extrakt z plaménku plotního, Extrakt z netýkavky žláznaté, Extrakt ze slivoně myrobalány, Extrakt ze snědku chocholičnatého
i
i

konzistence: pevná
obal: kovový

Výrobce

Bach Original Flower Remedies
83 Parkside
58492 London - Wimbledon
Velká Británie
www.bachova-terapie.cz