/    /    /    /    /  

Dr. Bach Krizové pastilky citron 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Bachova krizová terapie
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
185
ks
Bez DPH 161 Kč

Dr. Bach Krizové pastilky citron 50 g

Aktuálně: Bez obsahu alkoholu.

Krizové pastilky dr. Bach Rescue Pastilles s příchutí citronu využívají síly bylinných výtažků. Žvýkání pastilek harmonizuje mysl, zmírňuje stres a přirozenou cestou uklidňuje rozbouřené emoce. Jedinečná kombinace bylinek obsažená v pastilkách vám pomůže zmírnit napětí kdykoliv bude třeba.

Pastilky Rescue Pastilles obsahují takzvanou krizovou esenci, která se skládá z extraktů pěti vybraných bylinek, mezi než patří devaterník penízkovitý, netýkavka žláznatá, bílá lesní réva neboli plamének plotní, snědek okoličnatý a slíva třešňová. Ty rychle a účinně uklidňují emoce, zmírňují stres a uvolňují napětí.

Díky praktickému malému balení lze mít pastilky neustále u sebe a použít je, kdykoliv je třeba. Jejich kvalitní složení je navíc bez přidaného cukru a alkoholu. Pastilky jsou tak vhodné i pro děti od 3 let.

Použití: V případě neklidu a stresu konzumujte 1 pastilku až 4x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Sorbitol, Maltitol, Isomalt, Xylitol, Arabská guma, Kyselina citronová, Přírodní aroma citronu, Včelí vosk, Rostlinné oleje, Extrakt z černé mrkve, Extrakt z devaterníku penízkovitého, Extrakt z plaménku plotního, Extrakt z netýkavky žláznaté, Extrakt ze slivoně myrobalány, Extrakt ze snědku chocholičnatého
i
i

konzistence: pevná
obal: kovový

Výrobce

Bach Original Flower Remedies
83 Parkside
58492 London - Wimbledon
Velká Británie
www.bachova-terapie.cz