/    /    /    /    /  

Dr. Bach Krizové pastilky pomeranč 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Bachova krizová terapie
Hodnocení:
3,0/5 1 hlas
Cena
185
ks
Bez DPH 161 Kč

Dr. Bach Krizové pastilky pomeranč 50 g

Aktuálně: Bez obsahu alkoholu.

Krizové pastilky dr. Bach Rescue Pastilles s příchutí pomeranče a černého bezu využívají síly bylinných výtažků. Žvýkání pastilek harmonizuje mysl, zmírňuje stres a přirozenou cestou uklidňuje rozbouřené emoce. Jedinečná kombinace bylinek obsažená v pastilkách člověka uklidní, kdykoliv je třeba.

Pastilky Rescue Pastilles obsahují takzvanou krizovou esenci, která se skládá z extraktů pěti vybraných bylinek. Ty rychle a účinně uklidňují emoce, zmírňují stres a uvolňují napětí.

Díky praktickému malému balení lze mít pastilky neustále u sebe a použít je, kdykoliv je třeba. Navíc kvalitní složení je bez přidaného cukru a alkoholu. Pastilky jsou tak vhodné i pro děti od 3 let.

Použití: V případě neklidu a stresu konzumujte 1 pastilku až 4x denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Sorbitol, Maltitol, Isomalt, Xylitol, Arabská guma, Kyselina citronová, Přírodní aroma pomeranče, Přírodní aroma černého bezu, Včelí vosk, Rostlinné oleje, Extrakt z černé mrkve, Extrakt z devaterníku penízkovitého, Extrakt z plaménku plotního, Extrakt z netýkavky žláznaté, Extrakt ze slivoně myrobalány, Extrakt ze snědku chocholičnatého
i
i

konzistence: pevná
obal: kovový

Výrobce

Bach Original Flower Remedies
83 Parkside
58492 London - Wimbledon
Velká Británie
www.bachova-terapie.cz