/    /    /    /    /  

Dr. Bach Krizový krém, Rescue Cream 30 g

Značka:
Množství: 30 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Bachova krizová terapie, Bachova kosmetika
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
265
ks
Bez DPH 219 Kč

Dr. Bach Krizový krém, Rescue Cream 30 g

Krizový krém dr. Bach Rescue Cream využívá síly bylinných výtažků v péči o pokožku i mysl. Krém díky jedinečné kombinaci bylinek uklidňuje podrážděnou pokožku, zbavuje mysl stresu a navozuje pocit klidu. Krém přirozenou cestou harmonizuje tělo i mysl.

Krizový krém Rescue Cream se skládá z extraktů šesti vybraných bylinek, jako je devaterník penízkový, netýkavka žláznatá, slíva a mnohé další. Ty rychle a účinně uklidňují emoce, zmírňují stres a uvolňují napětí.

Navíc základ krému tvoří bambucké máslo a včelí vosk, které pečují o pokožku a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy. Díky tomu je krizový krém vhodný pro ošetření poškozené pokožky po dlouhém pobytu na slunci, k ošetření ekzémů, puchýřů či vyrážek.

Použití: Malé množství krému aplikujte na postiženou pokožku a lehce rozetřete. Používejte kdykoliv podle potřeby.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate Citrate, Beeswax, Cetyl Palmitate, Caprylyl Glycol, Xantan Gum, Potassium Sorbate, Citric Acid, Helianthemum Nummularium Extract, Clematis Vitaba Extract, Impatiens Glandulifera Extract, Prunus Cerasifera Extract, Ornithogalum Umbellatum Extract, Malus Pumila Extract
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: kovový
přebal: papírový

Výrobce

Bach Original Flower Remedies
83 Parkside
58492 London - Wimbledon
Velká Británie
www.bachova-terapie.cz