/    /    /    /  

Ecce Vita Kubra, kapsle 60 ks

Značka:
Množství: 60 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Trávení, Mozek a krevní oběh, Vlasy a kůže, Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
269
ks
Bez DPH 234 Kč

Ecce Vita Kubra, kapsle 60 ks

Doplněk stravy Kubra kombinuje kurkumu, zázvor a další koření i bylinky, které zlepšují trávení, zrychlují metabolismus tuků a také napomáhají detoxikaci celého organismu. Při pravidelném užívání Kubra vrací chuť k jídlu a podporuje trávení tuků.

Kurkuma dlouhá zlepšuje trávení, napomáhá správnému vylučování žaludečních šťáv a zaručuje správné fungování žlučníku i jater. Zázvor podporuje tvorbu žaludečních šťáv, čímž napomáhá správného trávení. Také působí proti nechutenství a zlepšuje zdravou chuť k jídlu.

Pupečník asijský vrací trávení a zažívání do normálu a také zklidňuje podrážděný žaludek. Kombinace osvědčených bylinek a koření mírní nechutenství, zlepšují trávení a zároveň působí močopudně, pročišťují organismus a urychlují vylučování škodlivých látek.

Dávkování: 1 kapsli užívejte 1 - 2 denně spolu s jídlem.

Upozornění: Tento potravinový doplněk není určen pro děti, těhotné ani kojící ženy.

Ecce Vita Kubra, kapsle 60 ks

Doplnok stravy Kubra kombinuje kurkumu, zázvor a ďalšie koreniny aj bylinky, ktoré zlepšujú trávenie, zrýchľujú metabolizmus tukov a tiež napomáhajú detoxikácii celého organizmu. Pri pravidelnom užívaní Kubra navracia chuť do jedla a podporuje trávenie tukov.

Kurkuma dlhá zlepšuje trávenie, napomáha správnemu vylučovaniu žalúdočných štiav a zaručuje správne fungovanie žlčníka i pečene. Zázvor podporuje tvorbu žalúdočných štiav, čím napomáha správnemu tráveniu. Tiež pôsobí proti nechutenstvu a zlepšuje zdravú chuť do jedla.

Pupočník ázijský navracia trávenie a zažívanie do normálu a tiež upokojuje podráždený žalúdok. Kombinácia osvedčených byliniek a korenia mierni nechutenstvo, zlepšuje trávenie a zároveň pôsobí močopudne, prečisťuje organizmus a urýchľuje vylučovanie škodlivých látok.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kurkuma dlouhá, Pupečník asijský, Zázvor, Celulóza
i
i

konzistence: sypká
obal: skleněný
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnitřní

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/