/    /    /    /    /  

Chaudhary Biosys Kurkuma, Nepál 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
56
ks
Bez DPH 46 Kč

Chaudhary Biosys Kurkuma, Nepál 10 ml

Chaudhary Biosys Kurkuma je rostlinná silice s pozoruhodnými účinky na psychické i fyzické aspekty lidského organismu. Kurkuma je velice oblíbenou bylinou tradičního nepálského léčitelství a je hojně využívána též v ajurvédě.

Éterický olej z kurkumy má silný antibakteriální a protivirový efekt, díky čemuž působí proti celé řadě zánětů. Lze jej využít při onemocněních dýchacího systému, jako je chřipka, rýma či nachlazení, kdy omezuje množení škodlivých mikroorganismů a zmírňuje příznaky.

Kurkuma také podporuje správnou funkci jater a udržuje je zdravá. V tomto případě je často kombinována se zázvorem, se kterým působí ve vzájemném souladu. Stimuluje tvorbu žluči, a ulevuje tak od trávicích obtíží. Zároveň ulevuje od bolestí i zánětlivého původu a má příznivý vliv při artritidě.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Není vhodné pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej totiž může pokožku poškodit a popálit.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Curcuma Longa Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: bodnutí hmyzem, mastná pleť, nachlazení a viróza, stres a úzkost, svalové napětí a křeče
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd.
Khumaltar-15
P. O. Box 8975 EPC 1352 Lalitpur
Nepál
www.biosysnepal.com