/    /    /    /  

Yulin Kurkumový sprej na pohmožděniny, zlomeniny 88 ml

Značka:
Množství: 88 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 45 ml / 210 Kč
Kategorie: Klouby a svaly, Přírodní léčba zranění
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
360
ks
Bez DPH 298 Kč

Yulin Kurkumový sprej na pohmožděniny, zlomeniny 88 ml

Kurkumový sprej na pohmožděniny patří mezi nejúčinnější analgeticky působící čínské bylinné preparáty. Jeho použití je široké – pomáhá při akutních i chronických bolestech kloubů, šlach a svalů, pomáhá hojit hluboké pohmožděniny kostí a zlomeniny, rozpouští krevní sraženiny a podporuje pohyb krve. Vzhledem ke své výborné vstřebatelnosti snadno proniká až ke kostní tkáni a podporuje její hojení. Kurkumový sprej je možné použít i při akutních úrazech, kde působí proti otoku i krevním výronům, a zároveň tiší bolest. Přidaný do teplé lázně působí regeneračně při počínající chřipce nebo celkové únavě těla.

Kurkumový sprej má celou řadu blahodárných účinků. Tiší akutní i chronické bolesti kloubů, svalů a šlach, hojí povrchové i hluboké pohmožděniny, podporuje hojení kostní tkáně při zlomeninách a působí proti otokům a krevním výronům. Kromě toho regeneruje svaly při chřipce a celkové únavě, rozpouští krevní sraženiny a podporuje pohyb krve.

Použití: • Přímá aplikace na kůži: aplikujte 5-6 krát denně na postižené místo, vetřete do pokožky a lehce masírujte. Asi po 15-ti minutách se dostaví intenzivní pocit tepla, který odpovídá zvýšenému prokrvení a látkové výměně. • Obklady při pohmožděninách: sprejem navlhčete bavlněný tampon nebo gázu, přiložte na postižené místo a lehce převažte obvazem. Na horní polovině těla nechte působit 1 hodinu, na dolních končetinách 1 a 1/2 hodiny. U dětí čas zkraťte. Obklady přikládejte 2 krát denně, dokud se postižené místo nezhojí. • Regenerační koupel: nastříkejte několik dávek aplikátorem do vany s teplou vodou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Kadsura Coccineng Extract, Pothos Repens Extract, Rhizoma Curcumae Extract, Radix Angelicae Pubescentis Extract, Rhizoma seu Radix Notopterygii Extract, Menthol, Camphora, Wintergreen Oil
i
i

konzistence: tekutá
přebal: papírový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnější