/    /    /    /    /  

TeaTao Kustovnice čínská 250 g

Značka:
Množství: 250 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 120 g / 105 Kč
Kategorie: Semena a plody, Kustovnice čínská
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
210
ks
Bez DPH 183 Kč

TeaTao Kustovnice čínská 250 g

Plody kustovnice čínské neboli goji TeaTao jsou doslova nadupané všemožnými vitaminy, minerály a dalšími účinnými látkami. Údajně je konzumace tohoto malého a sladkého ovoce tajemstvím dlouhověkosti Tibeťanů a Číňanů. Jeho jasně červená barva napovídá, že jedním z nejbohatších přírodních zdrojů karotenoidů, které se výrazně podílejí na správné funkci imunitního systému a ochraňují tělo před choroboplodnými zárodky.

Goji také obsahují pro zdraví nezbytné vitaminy C, B1, B2, B6 a E a až 18 druhů aminokyselin a na 20 důležitých stopových prvků, jako jsou například zinek, selen, železo a vápník. Vysoký obsah mikroživin kustovnici řadí mezi takzvané superpotraviny, které jsou využívané pro podporu organismu nejen ve sportovních a výživových odvětvích.

Díky všem zmíněným výživovým hodnotám je kustovnice čínská tradičně považována za prostředek k celkovému omlazování organismu. Působí preventivně proti civilizačním nemocem, pomáhá zabraňovat předčasnému stárnutí organismu a zmírňuje celkovou degeneraci fyziologických funkcí.

Tip: Plody kustovnice lze konzumovat jako sušené ovoce či je použít k přípravě lahodného čaje. Výborně se hodí i do polévkových vývarů, rýže, salátu, ale i do koláčů, zákusků a podobně.

Upozornění: Nekonzumujte více než 10 gramů kustovnice denně.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Jsou plody goji sířené nebo jen klasicky sušené?

Jsou plody goji (kustovnice čínské) od výrobce Tea Tao sířené? Ne, plody kustovnice čínské Tea Tao jsou ...

Výrobce

FLEET s.r.o.
Milešovská 6
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Česká republika