/    /    /    /    /  

Argandia Květová pleťová mlha růže 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Osvěžující vody, Květové vody
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
516
ks
Bez DPH 426 Kč

Argandia Květová pleťová mlha růže 150 ml

Květová pleťová mlha růže Argandia je čistě přírodní vodou z damašské růže doplněnou éterickými oleji, které umocňují její elegantní květinovou vůni. Růžová voda je vynikajícím prostředkem péče o pleť, jemně ji čistí, regeneruje, rozjasňuje a zklidňuje. Květovou mlhu lze použít kdykoliv během dne jako osvěžení.

Voda z damašské růže šetrně pečuje o normální, suchou  a mastnou pleť. Skvěle se hodí i pro tu zralou, kterou tonizuje. Růžová voda hydratuje pokožku, zjemňuje ji, vyrovnává její pH a uvolňuje napětí. Odstraňuje nečistoty z pleti, pomáhá při akné či nadměrném maštění. V parných dnech výborně osvěžuje. Urychluje hojení drobných ranek a zklidňuje pokožku po opalování či holení.

Použití: Květovou mlhu kdykoliv během dne nastříkejte na pleť.

Argandia Květová pleťová mlha růže 150 ml

Kvetová pleťová hmla ruža Argandia je čisto prírodnou vodou z damašskej ruže doplnená éterickými olejmi, ktoré umocňujú jej elegantnú kvetinovú vôňu. Ružová voda je vynikajúcim prostriedkom starostlivosti o pleť, jemne ju čistí, regeneruje, rozjasňuje a upokojuje. Kvetovú hmlu možno použiť kedykoľvek počas dňa ako osvieženie.

Voda z damašskej ruže sa šetrne stará o normálnu, suchú a mastnú pleť. Skvele sa hodí aj pre zrelú, ktorú tonizuje. Ružová voda hydratuje pokožku, zjemňuje ju, vyrovnáva jej pH a uvoľňuje napätie. Odstraňuje nečistoty z pleti, pomáha pri akné či nadmernom mastení. V sparných dňoch výborne osviežuje. Urýchľuje hojenie drobných raniek a upokojuje pokožku po opaľovaní či holení.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Rosa Damascena Flower Water1), Citronellol, Geraniol, Farnesol, Eugenol
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: kovový, plastový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

Argandia
ZA Le Camp Bernard
84110 Sablet
Francie
tel: 04 90 12 35 85
http://www.argandia.com/