/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Květová voda heřmánková 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 200 ml plast / 209 Kč 200 ml sklo / 279 Kč
Kategorie: Květové vody, Vzorky kosmetiky na tonizaci pleti
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
164
ks
Bez DPH 136 Kč

Nobilis Tilia Květová voda heřmánková 50 ml

Heřmánková květová voda Nobilis Tilia má skvělé zklidňující a protizánětlivé účinky. Díky jednoduchému složení bez přidaných látek ji lze s úspěchem aplikovat i na tu nejcitlivější pleť i pokožku dětí. Heřmánek mírní podráždění, zklidňuje, regeneruje a eliminuje otoky. Napomáhá při dýchacích obtížích a působí antispazmaticky.

Heřmánkový hydrolát ošetřuje zánětlivou podrážděnou pokožku, mírní její začervenání i případné svědění. Působí adstringentně, a je tak výborným pomocníkem pro odlíčení a tonizaci pleti. Heřmánek má výborné léčivé účinky, mírní otoky, regeneruje opruzeniny, ulevuje při gynekologických problémech.

Květová voda je vhodná i pro ty nejmenší děti, ošetřuje jemnou pokožku a zároveň harmonizuje mysl a pomáhá zdravému klidnému spánku, také pomáhá při prořezávání zoubků a mírní případné záněty. Heřmánková vůně harmonizuje tělo i mysl, mírní projevy nervozity a návaly vzteku.

Použití: Malé množství květové vody aplikujte na pokožku obličeje. Vodu lze použít jako pleťové tonikum, k dočištění pleti, pod olej či krém a také pro osvěžení pleti.

Tip: Vůně heřmánku pomáhá při vytrvalých bolestech hlavy a migrénách.

Nobilis Tilia Květová voda heřmánková 50 ml

Harmančeková kvetová voda Nobilis Tilia má vynikajúce protizápalové účinky. Vďaka jednoduchému zloženiu bez pridaných látok ju možno s úspechom aplikovať aj na tú najcitlivejšiu pleť a pokožku detí. Harmanček mierni podráždenie, upokojuje, regeneruje a eliminuje opuchy. Napomáha pri dýchacích ťažkostiach a pôsobí antispazmaticky.

Harmančekový hydrolát ošetruje zápalovú podráždenú pokožku, mierni jej začervenanie aj prípadné svrbenie. Pôsobí adstringentne, a je tak výborným pomocníkom pre odlíčenie a tonizáciu pleti. Harmanček má výborné liečivé účinky, mierni opuchy, regeneruje zaparenie, uľavuje pri gynekologických problémoch.

Kvetová voda je vhodná aj pre tie najmenšie deti, ošetruje jemnú pokožku a zároveň harmonizuje myseľ a pomáha zdravému pokojnému spánku, takže pomáha pri prerezávaní zúbkov a mierni prípadné zápaly. Harmančeková vôňa harmonizuje telo aj myseľ, mierni prejavy nervozity a návaly hnevu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Anthemis Nobilis Flower Water
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: alergická pleť, citlivá pleť, mastná pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz