/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Květová voda levandulová

Značka:
Množství: 200 ml plast
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 50 ml / 164 Kč 200 ml sklo / 244 Kč
Kategorie: Květové vody
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
3,6/5 8 hlasů
Cena
174
ks
Bez DPH 144 Kč

Nobilis Tilia Květová voda levandulová

Levandulová květová voda Nobilis Tilia výborně zklidňuje podrážděnou pokožku, ulevuje od podráždění i svědění a dodává pleti zdravý sjednocený vzhled. Díky jednoduchému přírodnímu složení je tento hydrolát mimořádně jemný a vhodný pro ošetření všech typů pleti, včetně té nejcitlivější. Levandule má výborné dezinfekční schopnosti, pleť čistí a chrání před vznikem drobných zánětů, podráždění i kožních onemocnění.

Levandulová voda je výborným pomocníkem pro ošetření podrážděné zarudlé pokožky, kterou osvěžuje, mírní svědění i pálení a ulevuje od bolesti. Díky tomu je vhodná pro ošetření pleti po dlouhém pobytu na prudkém slunci. Levandule má výborné léčivé schopnosti a aktivně napomáhá regeneraci pleti. Je tak vhodná i pro ošetření podrážděné pokožky po holení.

Regenerační účinky levandule jsou prospěšné i pro mastnou poroblematickou pleť, kterou harmonizuje a eliminuje výskyt nedokonalostí, tak pro pokožku trpící na lupénku, dermatitidu i jiná kožní onemocnění. Pleť je jemná na pohled i na dotek, pružnější a méně náchylná k začervenání.

Použití: Malé množství květové vody aplikujte na pokožku obličeje. Vodu lze použít jako pleťové tonikum, k dočištění pleti, pod olej či krém a také pro osvěžení pleti.

Nobilis Tilia Květová voda levandulová

Levanduľový kvetová voda Nobilis Tilia výborne upokojuje podráždenú pokožku, uľavuje od podráždenia alebo svrbenia a dodáva pleti zdravý zjednotený vzhľad. Vďaka jednoduchému prírodnému zloženiu je tento hydrolát mimoriadne jemný a vhodný na ošetrenie všetkých typov pleti, vrátane tej najcitlivejšej. Levanduľa má výborné dezinfekčné schopnosti, pleť čistí a chráni pred vznikom drobných zápalov, podráždení a kožných ochorení.

Levanduľová voda je výborným pomocníkom pre ošetrenie podráždenej začervenanej pokožky, ktorú osviežuje, mierni svrbenie aj pálenie a uľavuje od bolesti. Vďaka tomu je vhodná na ošetrenie pleti po dlhom pobyte na prudkom slnku. Levanduľa má výborné liečivé schopnosti a aktívne napomáha pri regenerácii pleti. Je tak vhodná aj na ošetrenie podráždenej pokožky po holení.

Regeneračné účinky levandule sú prospešné ako pre mastnú problematickú pleť, ktorú harmonizuje a eliminuje výskyt nedokonalostí, tak aj pre pokožku trpiacu lupienkou, dermatitídou a iné kožné ochorenia. Pleť je jemná na pohľad aj na dotyk, pružnejšia a menej náchylná na začervenanie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Osvěžující, zklidňující | 25.2.2015 08:23:22 | Linda

Velmi příjemná, rostlinná vůně, používám již delší dobu. Zklidňuje pokožku, ulevuje od pálení. V létě je to skvělá věc na osvěžení obličeje i celého těla. Používám i na nohy po holení. Vřele doporučuji.

Zklidní | 9.9.2013 11:22:03 | Martina

Sice mi moc nejde pod nos její vůně, ale báječně působí na podrážděnou pokožku. Zklidní zjemní, zmírní pálení po nadměrném pobytu na slunci..

Doporučuju | 19.9.2013 13:19:48 | Monika

Na pleti je příjemná, osvěží, pomáhá zklidňovat a hojit, vůně mi nikterak nevadí, spíš vyhovuje

Levandule? | 24.7.2015 06:40:19 | Karolína

Za mě velké zklamání. Těšila jsem se na pravou vůni levandule a místo toho voda voní jako žluklý med. Účinky jsou sice dobré, ale kvůli nelibé vůni nemám chuť ani používat. Příště si nekoupím, levandulová voda třeba od Hadka je úplně o něčem jiném - božská vůně levandulového záhonu.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Lavandula Angustifolia Flower Water, Linalool1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz