/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Květová voda růžová bio

Značka:
Množství: 200 ml sklo
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 50 ml / 174 Kč 200 ml plast / 204 Kč
Kategorie: Květové vody, Dárky pro babičky
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
5,0/5 2 hlasy
Cena
294
ks
Bez DPH 243 Kč

Nobilis Tilia Květová voda růžová bio

Růžová květová voda Nobilis Tilia pečuje o všechny typy pleti včetné té suché citlivé i mastné problematické. Růžová voda má výborné zklidňující a regenerační účinky na pleť celého těla, zároveň zklidňuje i mysl a navozuje příjemnou harmonickou atmosféru.

Květová voda má jednoduché složení bez jakýchkoliv přidaných látek, které by mohly způsobit podráždění pleti. Vodu tak lze bez obav aplikovat i na tu nejcitlivější pokožku náchylnou k častému podráždění a alergiím. Růžová voda má výborné zklidňující a antiseptické účinky, pleť regeneruje a chrání před opětovným podrážděním. Zároveň v pokožce uzamyká tolik potřebnou hydrataci.

Růžový hydrolát pokožku příjemně chladí, mírní její zarudnutí a dodává zdravý sjednocený vzhled. Při pravidelném používání růžové vody je pokožka jemnější, pružnější i zdravější na pohled. Vůně má i pozitivní vliv na psychiku obzvláště žen, zklidňuje a harmonizuje.

Použití: Malé množství květové vody aplikujte na pokožku obličeje. Vodu lze použít jako pleťové tonikum, k dočištění pleti, pod olej či krém a také pro osvěžení pleti.

Tip: Vůně růží pomáhá v těhotenství i při porodu.

Nobilis Tilia Květová voda růžová bio

Bio ružová kvetová voda Nobilis Tilia ošetruje všetky typy pleti vrátane tej suchej citlivej a mastnej problematickej. Ružová voda má výborné upokojujúce a regeneračné účinky na pleť celého tela, zároveň tiež upokojuje myseľ a navodzuje príjemnú harmonickú atmosféru.

Kvetová voda má jednoduché zloženie bez akýchkoľvek pridaných látok, ktoré by mohli spôsobiť podráždenie pleti. Vodu tak možno bez obáv aplikovať aj na tú najcitlivejšiu pokožku náchylnú na časté podráždenie a alergie. Ružová voda má výborné upokojujúce a antiseptické účinky, pleť regeneruje a chráni pred opakovaným podráždením. Zároveň v pokožke uzamyká tak potrebnú hydratáciu.

Ružový hydrolát pokožku príjemne chladí, mierni jej začervenanie a dodáva zdravý zjednotený vzhľad. Pri pravidelnom používaní ružovej vody je pokožka jemnejšia, pružnejšia a zdravšia na pohľad. Vôňa má tiež pozitívny vplyv na psychiku obzvlášť u žien, upokojuje a harmonizuje.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Super | 11.10.2016 16:19:58 | Ver

Na růžové vodě jsem závislá už několik let. Mám ji hlavně na zvhlčení obličeje před vmasírováním olejíčku, na fixaci make-upu a na vlasy místo kondicionéru. Dřív jsem používala tu od Purity Vision, ale tam se prudce zhoršila kvalita (místo krásné vůně začala zapáchat, jako by byla zkažená), tak jsem přesedlala na tuto od Nobilisu a jsem zase spokojená.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Rosa Damascena Flower Water, Citronellol1), Geraniol1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: alergická pleť, anti age, citlivá pleť, suchá pleť

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz