/    /  
přeskočit na produkty značky >>

La Clarée

Značka La Clarée

Ve Francii se na podzim roku 2006 čtveřice mladých lidí rozhodla vyrábět kosmetické produkty šetrné k životnímu prostředí, ale zároveň účinné, přijatelné pro spotřebitele v rámci zdravého životního stylu a založené na poctivé ruční výrobě z místních zdrojů. Společně proto vytvořili značku La Clarée, která dnes patří mezi tři nejoblíbenější biokosmetické značky ve Francii a je známá i v dalších dvaceti čtyřech zemích světa. Mezi zakladatele značky patřili: Laurent Baussan (syn zakladatele značky L'Occitane), Laetitia Olive, Flavien Chaussegros a Mario Pontarollo.

Název "La Clarée" je převzat od stejnojmenné řeky, pramenící v oblasti francouzských Alp, v horském jezírku poblíž švýcarských a italských hranic v nadmořské výšce 2400 m n. m. Území je chráněno v rámci evropského programu Natura 2000. Poskytuje velkolepou přírodní scenérii, volně žijící živočichy i rostliny. Filozofie značky je odvozena od krásy a čistoty této řeky a údolí Vallée de la Clarée, jímž protéká.

Kosmetika La Clarée je vhodná pro každý typ pleti a její účinky ocení i lidé, kteří mají velmi citlivou pleť trpící na alergie. Kosmetika pomáhá zpomalovat stárnutí, hydratuje pleť, zvyšuje její přirozenou obranyschopnost vůči nepříznivým vnějším vlivům a to vše v souladu s přírodou - díky tomu ji mohou užívat ženy, muži i děti. Všechny produkty jsou certifikovány organizacemi ECOCERT a CHARTE COSMEBIO

Řazení: Certifikát:
1-0 z 0