/    /    /    /  

Herba Medica Laktal B

Značka:
Množství: 100 tablet, 50 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Trávení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
333
ks
Bez DPH 290 Kč

Herba Medica Laktal B

Doplněk stravy Laktal B Herba Medica je vhodný pro normalizaci střevní mikroflóry. Chrání stěnu střevního traktu a jeho mikroflóru před škodlivými vlivy stravy, antibiotik a jiných léků. Působí proti nepříznivým vlivům životního prostředí na trávící ústrojí. Neutralizuje všechny plísňové a bakteriální infekce v organismu.

Tablety obsahují probiotické bakterie Lactobacillus acidophilus Bulgaricus, které obnovují přirozenou mikroflóru v trávícím traktu. Tím podporují přiroznenou obranyschopnost organismu a prospívají celkovému zdraví těla. Eliminují záněty, harmonizují zažívání a chrání tělo před virovými onemocněními.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 1 tableta 3x denně. Děti do 3 let 1 tabletu denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do tří let. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Herba Medica Laktal B

Doplnok stravy Laktal B Herba Medica je vhodný pre normalizáciu črevnej mikroflóry. Chráni stenu črevného traktu a jeho mikroflóru pred škodlivými vplyvmi stravy, antibiotík a iných liekov. Pôsobí proti nepriaznivým vplyvom životného prostredia na tráviace ústrojenstvo. Neutralizuje všetky plesňové a bakteriálne infekcie v organizme.

Tablety obsahujú probiotické baktérie Lactobacillus acidophilus Bulgaricus, ktoré obnovujú prirodzenú mikroflóru v tráviacom trakte. Tým podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu a prospievajú celkovému zdraviu tela. Eliminujú zápaly, harmonizujú zažívanie a chránia telo pred vírusovými ochoreniami.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Pro biotické bakterie Lactobacillus Bulgaricus, laktóza - mléčný cukr, Mikrokrystalická celulóza, Stearát hořečnatý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
příznivé účinky: posílení imunity, žaludeční problémy
užití: vnitřní

Výrobce

ELANATURA s.r.o.
Přemyslovská 1390
252 63 Roztoky u Prahy
Česká republika
www.elanatura.cz