/    /    /    /  

Redecker Lapač vápenných usazenin 1 ks

257002 Lime Catcher Kessy

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Úprava vody, Ekologické univerzální čističe
Produktová řada: Redecker Domov
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
279
ks
Bez DPH 231 Kč

Redecker Lapač vápenných usazenin 1 ks

Lapač vápenných usazenin Redecker je ekologickou variantou jak se zbavit vápence a zabránit jeho usazování ve vodních nádržích, bojlerech a dalších zařízeních, kde se ohřívá voda. Ocelový lapač na sebe vápenec spolehlivě naváže a vy jej poté už jenom vyklepete ven. Největší výhodou lapače je jeho schopnost opakovaného použití.

Lapač vápenných usezenin je ekologický, neobsahuje totiž žádné chemikálie a navíc jej lze opakovaně znovu a znovu používat. Po vložení do teplé vody na sebe ocelová síťka naváže obsažený vápenec a viditelně zbělá. Poté už jenom stačí lapač vyjmout, vyklepat z něj vápenec a opět znovu použít. Manipulace s lapačem je jednoduchá, přesto velmi účinná.

Použití: Lapač vložte do bojleru či jiné nádoby, ve které dochází k ohřevu vody. Jakmile lapač zbělá a 'pochytá' vápenné usazeniny, vyjměte jej, vyčistěte a znovu použijte.

Redecker Lapač vápenných usazenin 1 ks

Lapač vápenných usadenín Redecker je ekologickým variantom, ako sa zbaviť vápenca a zabrániť jeho usadzovaniu vo vodných nádržiach, bojleroch a ďalších zariadeniach, kde sa ohrieva voda. Oceľový lapač na seba vápenec spoľahlivo naviaže a vy ho potom už len vyklepete von. Najväčšou výhodou lapača je jeho schopnosť opakovaného použitia.

Lapač vápenných usadenín je ekologický, neobsahuje totiž žiadne chemikálie a navyše ho možno opakovane znovu a znovu používať. Po vložení do teplej vody na seba oceľová sieťka naviaže obsiahnutý vápenec a viditeľne zbelie. Potom už len stačí lapač vybrať, vyklepať z neho vápenec a opäť znovu použiť. Manipulácia s lapačom je jednoduchá, napriek tomu veľmi účinná.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ocel
i
i

produktové řady: Redecker Domov

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de