/    /    /    /  

Skaličanka Látková vložka intimní - různé barvy 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Vložky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
115
ks
Bez DPH 95 Kč

Skaličanka Látková vložka intimní - různé barvy 1 ks

Látková intimní vložka Skaličanka je pohodlnou a zároveň ekologickou alternativou ke klasickým intimkám. Díky jemnému prodyšnému materiálu ji můžete použít pro pocit pohodlí každý den. Na rozdíl od běžných vložek z buničiny, látkové vložky neobsahují přidané chemikálie, a jsou tak velice šetrné i k té nejcitlivější pokožce. Navíc lze intimky velice snadno vyprat a opakovaně je používat.

Intimní vložky jsou krásně měkké a díky složení z kvalitní bavlny zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani intimní partie těla. Intimky jsou prodyšné a vhodné i pro časté použití. Můžete je tak bez obav používat pro pocit čistoty každý den či jako pojistku k menstruačnímu kalíšku či tamponu.

Použití: Vložky pravidelně vyměňujte, stejně jako jste zvyklá u běžných hygienických potřeb. Před vypráním použitou vložku nejprve namočte do studené vody, přidat můžete i pár kapek antibakteriálního éterického oleje (tea tree, levandule). Vložky lze prát v ruce i v pračce při teplotách do 60°C. Nebělte ani chemicky nečistěte, na odolnější skvrny, použijte žlučové mýdlo.

Upozornění: Vzor a barva vložek je pouze ilustrační. Dodavatel nemá vždy všechny vzory k dispozici.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Polyester
i
i

Výrobce

Lenka Zaciosová
Skalice 436
738 01 Frýdek Místek
Česká republika
http://www.fler.cz/skalicanka