/    /    /    /  

Meracus Látková vložka noční Line - různé barvy 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Vložky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
213
ks
Bez DPH 176 Kč

Meracus Látková vložka noční Line - různé barvy 1 ks

Nepropustné látkové noční vložky Meracus Line jsou ekologickou a zároveň velice pohodlnou alternativou ke klasickým hygienickým potřebám. Lze je používat při silné menstruaci v případě potřeby i po celý den a také v šestinedělí či problémech s inkontinencí. Na rozdíl od běžných vložek z buničiny, látkové vložky neobsahují přidané chemikálie, a jsou tak velice šetrné i k té nejcitlivější pokožce. Navíc je možné noční vložky velice snadno vyprat a opakovaně je používat.

Vysoce savé nepropustné noční vložky jsou krásně měkké a díky složení z kvalitní bavlny zbytečně nedráždí citlivou pokožku ani intimní partie těla. Vložky jsou prodyšné a vhodné pro pravidelné a dlouhodobé použití. Můžete je bez obav použít v noci i po celý den během silné menstruace, ale také v šestinedělí, při dlouhodobých gynekologických problémech či problémech s inkontinencí.

Použití: Vložky pravidelně vyměňujte, stejně jako jste zvyklá u běžných hygienických potřeb. Před vypráním použitou vložku nejprve namočte do studené vody, přidat můžete i pár kapek antibakteriálního éterického oleje (tea tree, levandule). Vložky lze prát v ruce i v pračce při teplotách do 60°C. Nebělte ani chemicky nečistěte, na odolnější skvrny, použijte žlučové mýdlo.

Upozornění: Vzor a barva vložek je pouze ilustrační. Dodavatel nemá vždy všechny vzory k dispozici.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bambus (70 %) , Bavlna (28 %) , Polyester (2 %) , Fleece
i
i

Výrobce

Mgr. Ilona Bittnerová
Lučany nad Nisou 709
468 44 Josefův Důl
Česká republika
tel: +420739212841
http://www.meracus.cz/