/    /    /    /    /  

Saloos Lavandin, super 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
70
ks
Bez DPH 58 Kč

Saloos Lavandin, super 10 ml

Saloos Lavandin super je přírodní esenciální olej s typickou svěží levandulovou vůní. Lavandin je velice podobný levanduli, avšak oproti ní má výraznější kafrový nádech a silnější posilující efekt na lidský organismus. Zároveň má výraznější účinky na fyzické úrovni.

Éterický olej lavandin můžete používat podobně jako levanduli v podobě přírodního antiseptika a dezinfekce. Je vhodný především na drobné ranky, oděrky či popáleniny, kdy pomáhá zklidnit pokožku a podporuje přirozenou regenerační schopnost tkání.

Lavandin má významný efekt proti celkové tenzi, ať už svalové či emoční. Snižuje zvýšený krevní tlak a podporuje komplexní uvolnění těla i mysli. Působí také jako prostředek na ochranu proti hmyzu a pomáhá při nadměrném psychickém vypětí a vyčerpání.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Lavandin, super 10 ml

Saloos Lavandin super je prírodný esenciálny olej s typickou sviežou levanduľovou vôňou. Lavandin je veľmi podobný levanduli, avšak oproti nej má výraznejší gáfrový nádych a silnejší posilňujúci efekt na ľudský organizmus. Zároveň má výraznejšie účinky na fyzickej úrovni.

Éterický olej lavandin môžete používať podobne ako levanduľu v podobe prírodného antiseptika a dezinfekcie. Je vhodný predovšetkým na drobné ranky, odreniny či popáleniny, kedy pomáha upokojiť pokožku a podporuje prirodzenú regeneračnú schopnosť tkanív.

Lavandin má významný efekt proti celkovej tenzii, či už svalovej či emočnej. Znižuje zvýšený krvný tlak a podporuje komplexné uvoľnenie tela i mysle. Pôsobí tiež ako prostriedok na ochranu proti hmyzu a pomáha pri nadmernom psychickom vypätí a vyčerpaní.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz