/    /    /    /  

Taoasis Ledový květ, Taoasis 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Taoasis Směsi ÉO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Před
slevou
193 Kč
Cena
154
ks
Bez DPH 127 Kč

Taoasis Ledový květ, Taoasis 10 ml

Směs éterických olejů Ledový květ Taoasis potěší příjemně hřejivou vůní s tóny bílé jedle, palmarosy a skořice. Krémová vůně s tóny citrusů a růží se perfektně hodí pro zimní dny i večery, navodí příjemnou atmosféru a dodá dobrou náladu. Uklidňuje při stresu, pomáhá od nespavosti a eliminuje pocity vyčerpanosti.

Směs éterických olejů Ledový květ zklidní tělo i mysl nejenom v zimním období. Krémová lehce nasládlá vůně s kořeněnými tóny je perfektním společníkem pro chvíle odpočinku, kdy vám po dlouhém náročném dni pomůže snadněji vyrovnat se se stresem, napětím i při pocitech nejistoty.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Taoasis Ledový květ, Taoasis 10 ml

Zmes éterických olejov Ľadový kvet Taoasis poteší príjemne hrejivou vôňou s tónmi bielej jedle, ružovej palmy a škorice. Krémová vôňa s tónmi citrusov a ruží sa perfektne hodí pre zimné dni aj večery, navodí príjemnú atmosféru a dodá dobrú náladu. Upokojuje pri strese, pomáha pri nespavosti a eliminuje pocity vyčerpanosti.

Zmes éterických olejov Ľadový kvet upokojí telo aj myseľ nielen v zimnom období. Krémová, ľahko sladkastá vôňa s korenistými tónmi je perfektným spoločníkom pre chvíle oddychu, kedy vám po dlhom náročnom dni pomôže ľahšie sa vyrovnať so stresom, napätím a pri pocitoch neistoty.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Parfum, Limonene, Geraniol, Linalool, Citral, Citronellol, Coumarin, Farnesol, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Taoasis Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/