/    /    /    /    /  

Batex Ledvinový pás jednostranný z vlněného včesu, 109 70x26 cm

Značka:
Množství: 70x26 cm
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ledvinové pásy
Produktová řada: Batex TOUCH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
330
ks
Bez DPH 273 Kč

Batex Ledvinový pás jednostranný z vlněného včesu, 109 70x26 cm

Jednostranný vlněný ledvinový pás Batex je skvělou zdravotní pomůckou, která působí jako prevence při širokém spektru obtíží. Je vhodný při revmatismu a účinně uleví od bolestí bederní páteře z přetěžování či při chronických onemocněních. Díky lokálnímu hřejivému efektu ihned uvolňuje hluboké zádové svalstvo a pomáhá při křečích.

Zároveň chrání ledviny před nepříjemným chladem a působí také při dlouhodobých obtížích se záněty močových cest. Ledvinový pás je plněn stoprocentní ovčí vlnou, která má dokonalé termoizolační vlastnosti a snadno se přizpůsobuje okolní teplotě. Dynamicky se smršťuje či roztahuje podle vnějších podmínek a nezpůsobuje nadměrné pocení.

Pás snadno upevníte na tělo pomocí dvou pružných textilních pásů, které jsou všity na jeho koncích. Je velice lehký, a proto vhodný i na cestování. Ovčí vlna je díky své nízké prašnosti skvělou variantou také pro alergiky. Z jedné strany ledvinového pásu je vlněný včes, který hřeje. Druhá strana je tvořena kvalitní bavlnou utkanou do damaškové nebo flanelové tkaniny podle zvolené varianty produktu.

Pás je vhodné občas vykartáčovat, aby se odstranily nečistoty. Lze jej prát ručně ve vodě do 30 °C, do které se přidá prací prostředek s obsahem lanolinu. Ten výrobek nejen vypere, ale také ošetří.  V případě silného znečištění je vhodné pás nechat odborně vyčistit.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Ledvinový pás jednostranný z vlněného včesu, 109 70x26 cm

Jednostranný vlnený ľadvinový pás Batex je skvelou zdravotnou pomôckou, ktorá pôsobí ako prevencia pri širokom spektre ťažkostí. Je vhodný pri reumatizme a účinne uľaví od bolestí bedrovej chrbtice z preťažovania či pri chronických ochoreniach. Vďaka lokálnemu hrejivému efektu ihneď uvoľňuje hlboké chrbtové svalstvo a pomáha pri kŕčoch.

Zároveň chráni obličky pred nepríjemným chladom a pôsobí tiež pri dlhodobých ťažkostiach so zápalmi močových ciest. Ľadvinový pás je plnený stopercentnou ovčou vlnou, ktorá má dokonalé termoizolačné vlastnosti a ľahko sa prispôsobuje okolitej teplote. Dynamicky sa zmršťuje či rozťahuje podľa vonkajších podmienok a nespôsobuje nadmerné potenie.

Pás ľahko upevníte na telo pomocou dvoch pružných textilných pásov, ktoré sú všité na jeho koncoch. Je veľmi ľahký, a preto vhodný aj na cestovanie. Ovčia vlna je vďaka svojej nízkej prašnosti skvelým variantom tiež pre alergikov. Z jednej strany ľadvinového pásu je vlnený včes, ktorý hreje. Druhá strana je tvorená kvalitnou bavlnou utkanou do damaškovej alebo flanelovej tkaniny, podľa zvoleného variantu produktu.

Pás je vhodné občas vykefovať, aby sa odstránili nečistoty. Možno ho prať ručne vo vode do 30 °C, do ktorej sa pridá prací prostriedok s obsahom lanolínu. Ten výrobok nielen vyperie, ale tiež ošetrí. V prípade silného znečistenia je vhodné pás nechať odborne vyčistiť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna
i
i

barva: bílá, modrá, smetanová
lůžkoviny - povrchový materiál: damašek, flanel, vlněný včes
produktové řady: Batex TOUCH

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz