/    /    /    /    /  

Batex Ledvinový pás oboustranný z vlněného včesu, 108 70x26 cm

Značka:
Množství: 70x26 cm
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Ledvinové pásy, Dárky pro babičky
Produktová řada: Batex TOUCH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
440
ks
Bez DPH 364 Kč

Batex Ledvinový pás oboustranný z vlněného včesu, 108 70x26 cm

Oboustranný vlněný ledvinový pás Batex je skvělou zdravotní pomůckou, která působí preventivním vlivem při širokém spektru obtíží. Je vhodný při revmatismu a účinně uleví od bolestí bederní páteře z přetěžování či při chronických onemocněních. Díky lokálnímu hřejivému efektu ihned uvolňuje hluboké zádové svalstvo a pomáhá při křečích.

Zároveň chrání ledviny před nepříjemným chladem a působí také při dlouhodobých obtížích se záněty močových cest. Ledvinový pás je plněn stoprocentní ovčí vlnou, která má dokonalé termoizolační vlastnosti a snadno se přizpůsobuje okolní teplotě. Dynamicky se smršťuje či roztahuje podle vnějších podmínek a nezpůsobuje nadměrné pocení.

Pás snadno upevníte na tělo pomocí dvou pružných textilních pásů, které jsou všity na jeho koncích. Je velice lehký, a proto vhodný i na cestování. Ovčí vlna je skvělou variantou také pro alergiky díky své nízké prašnosti.

Ledvinový pás lze při menším znečištění prát ručně ve vodě do 30 °C s přídavkem pracího prostředku obsahujícího lanolin. V případě silného znečištění doporučujeme pás přenechat odbornému ušetření v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Ledvinový pás oboustranný z vlněného včesu, 108 70x26 cm

Obojstranný vlnený ľadvinový pás Batex je skvelou zdravotnou pomôckou, ktorá pôsobí preventívnym vplyvom pri širokom spektre ťažkostí. Je vhodný pri reumatizme a účinne uľaví od bolestí bedrovej chrbtice z preťažovania či pri chronických ochoreniach. Vďaka lokálnemu hrejivému efektu ihneď uvoľňuje hlboké chrbtové svalstvo a pomáha pri kŕčoch.

Zároveň chráni obličky pred nepríjemným chladom a pôsobí tiež pri dlhodobých ťažkostiach so zápalmi močových ciest. Ľadvinový pás je plnený stopercentnou ovčou vlnou, ktorá má dokonalé termoizolačné vlastnosti a ľahko sa prispôsobuje okolitej teplote. Dynamicky sa zmršťuje či rozťahuje podľa vonkajších podmienok a nespôsobuje nadmerné potenie.

Pás ľahko upevníte na telo pomocou dvoch pružných textilných pásov, ktoré sú všité na jeho koncoch. Je veľmi ľahký, a preto vhodný aj na cestovanie. Ovčia vlna je skvelá varianta tiež pre alergikov vďaka svojej nízkej prašnosti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna
i
i

barva: smetanová
lůžkoviny - povrchový materiál: vlněný včes
produktové řady: Batex TOUCH

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz