/    /    /    /  

Batex Ledvinový pás vlněný, 021 B/M

Značka:
Množství: 70x26 cm, 0.1 kg
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ledvinové pásy, Dárky pro muže, Dárky pro ženy
Produktová řada: Batex WOOL
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
280
ks
Bez DPH 231 Kč

Batex Ledvinový pás vlněný, 021 B/M

Ledvinový vlněný pás Batex je skvělou zdravotní pomůckou, která působí preventivním vlivem při širokém spektru obtíží. Je vhodný při revmatismu a účinně uleví od bolestí bederní páteře z přetěžování či při chronických onemocněních. Díky lokálnímu hřejivému efektu ihned uvolňuje hluboké zádové svalstvo a pomáhá při křečích.

Zároveň chrání ledviny před nepříjemným chladem a působí také při dlouhodobých obtížích se záněty močových cest. Ledvinový pás je plněn stoprocentní ovčí vlnou, která má dokonalé termoizolační vlastnosti a snadno se přizpůsobuje okolní teplotě. Dynamicky se smršťuje či roztahuje podle vnějších podmínek a nezpůsobuje nadměrné pocení.

Pás snadno upevníte na tělo pomocí dvou pružných textilních pásů, které jsou všity na jeho koncích. Je velice lehký, a proto vhodný i na cestování. Ovčí vlna je skvělou variantou také pro alergiky díky své nízké prašnosti. Povrch ledvinového pásu je tvořen stoprocentní bavlnou, která je skutečně příjemná a šetrná k pokožce. Povrchový materiál je tvořen bavlněnou flanelovou tkaninou.

Ledvinový pás nelze prát v pračce, menší lokální znečištění lze odstranit ručním praním ve vodě o teplotě do 30 °C s přídavkem pracího prostředku s obsahem lanolinu. Větší znečištění je vhodné přenechat k odstranění v čistírně.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Ledvinový pás vlněný, 021 B/M

Ľadvinový vlnený pás Batex je skvelou zdravotnou pomôckou, ktorá pôsobí preventívnym vplyvom pri širokom spektre ťažkostí. Je vhodný pri reumatizme a účinne uľaví od bolestí bedrovej chrbtice z preťažovania či pri chronických ochoreniach. Vďaka lokálnemu hrejivému efektu ihneď uvoľňuje hlboké chrbtové svalstvo a pomáha pri kŕčoch.

Zároveň chráni obličky pred nepríjemným chladom a pôsobí tiež pri dlhodobých ťažkostiach so zápalmi močových ciest. Ľadvinový pás je plnený stopercentnou ovčou vlnou, ktorá má dokonalé termoizolačné vlastnosti a ľahko sa prispôsobuje okolitej teplote. Dynamicky sa zmršťuje či rozťahuje podľa vonkajších podmienok a nespôsobuje nadmerné potenie.

Pás ľahko upevníte na telo pomocou dvoch pružných textilných pásov, ktoré sú všité na jeho koncoch. Je veľmi ľahký, a preto vhodný na cestovanie. Povrch ľadvinového pásu je tvorený stopercentnou bavlnou, ktorá je skutočne príjemná a šetrná k pokožke. Povrchový materiál je tvorený bavlnenou flanelovou tkaninou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ovčí vlna, Bavlna
i
i

barva: bílá, modrá
lůžkoviny - povrchový materiál: flanel
lůžkoviny - výplně: ovčí vlna
produktové řady: Batex WOOL

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz