/    /    /    /    /  

Saloos Lemon tea tree 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
134
ks
Bez DPH 111 Kč

Saloos Lemon tea tree 5 ml

Saloos Lemon tea tree probudí všechny vaše smysly díky velice osvěžující vůni, jenž vám přinese novou vlnu energie. Lemon tea tree je přírodní rostlinná silice, která při použití v aromalampě intenzivně provoní vaši domácnost a má silný revitalizační potenciál na tělo i mysl.

Lemon tea tree je silice se silným antiseptickým účinkem, pročišťuje vzduch a je často využíván jako přírodní dezinfekce. Skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a zanechává jiskrnou svěží vůni. Používá se po naředění také jako lokální přípravek na kůži a drobná poranění.

Příznivý účinek esence lemon tea tree oceníte také při onemocněních dutiny ústní, jako jsou opary, krvácení dásní či paradentóza. Lemon tea tree účinně brání tvorbě zánětlivých ložisek a lze jej použít také po štípnutí hmyzem. Zároveň přináší úlevu při rýmě a nachlazení.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Lemon tea tree 5 ml

Saloos Lemon tea tree prebudí všetky vaše zmysly vďaka veľmi osviežujúcej vôni, ktorý vám prinesie novú vlnu energie. Lemon tea tree je prírodná rastlinná silica, ktorá pri použití v aromalampe intenzívne prevonia vašu domácnosť a silný revitalizačný potenciál na telo i myseľ.

Lemon tea tree je silica so silným antiseptickým účinkom, prečisťuje vzduch a je často využívaný ako prírodná dezinfekcia. Skvele neutralizuje nepríjemné pachy a zanecháva iskrivú sviežu vôňu. Používa sa po zriedení tiež ako lokálny prípravok na kožu a drobné poranenia.

Priaznivý účinok esencie lemon tea tree oceníte tiež pri ochoreniach ústnej dutiny, ako opary, krvácanie ďasien či paradentózy. Lemon tea tree účinne bráni tvorbe zápalových ložísk a možno ho použiť aj po uštipnutí hmyzom. Zároveň prináša úľavu pri nádche a nachladnutí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz