/    /    /    /    /  

Taoasis Lemongras bio 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
191
ks
Bez DPH 166 Kč

Taoasis Lemongras bio 10 ml

Příjemně citrusová, jemně sladkokyselá vůně citronové trávy vás povzbudí a dodá ztracenou energii. Má antibakteriální účinky, pročišťuje ovzduší a zbavuje jej nepříjemných pachů. Působí jako přirozený repelent, ochrání vás i vaši domácnost před nezvanými hmyzími návštěvníky. Navíc pomáhá zmírňovat horečku a tišit bolest hlavy.

Osvěžuje pokožku a díky svým antibakteriálním účinkům je éterický olej vhodný také na problematickou aknózní pleť. Výborně se osvědčil také v koupelových či masážních směsích na uvolnění namožených svalů a pro odstranění svalové únavy po fyzickém výkonu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Není vhodné pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neaplikujte éterický olej na pokožku nezředěný.

Taoasis Lemongras bio 10 ml

Príjemne citrusová, jemne sladkokyslá vôňa citrónovej trávy vás povzbudí a dodá stratenú energiu. Má antibakteriálne účinky, prečisťuje ovzdušie a zbavuje ho nepríjemných pachov. Pôsobí ako prirodzený repelent, ochráni vás aj vašu domácnosť pred nezvanými hmyzími návštevníkmi. Navyše pomáha zmierňovať horúčku a tíšiť bolesť hlavy.

Osviežuje pokožku, a vďaka svojím antibakteriálnym účinkom je éterický olej vhodný tiež na problematickú aknóznu pleť. Výborne sa osvedčil takisto v kúpeľových či masážnych zmesiach na uvoľnenie natiahnutých svalov a na odstránenie svalovej únavy po fyzickom výkone.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cymbopogon Citratus Leaf Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/