/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Lemongras 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
134
ks
Bez DPH 111 Kč

Nobilis Tilia Lemongras 10 ml

Nobilis Tilia Lemongras je stoprocentní rostlinná silice pocházející z Indie. Na první vyzkoušení vás zaujme její výrazná citrusová vůně, která vás zaplaví vlnou svěží energie. Lemongras pomáhá osvěžit tělo i mysl, odstraňuje známky únavy a pomáhá při poruchách koncentrace. Její použití je vhodné obzvláště v psychicky a fyzicky náročnějších obdobích.

Éterický olej Lemongras má zároveň silný antibakteriální účinek a působí také proti plísním. Pomáhá čistit všechny části trávicího traktu, zejména pak žaludek a střeva, a podporuje vylučování parazitů. Celkový pročišťující vliv lemongras vám dodá pocit opravdové lehkosti a dokonalého splynutí s vlastním tělem.

Lemongras efektivně ulevuje od svalových a kloubních bolestí, má vliv také na bolesti neurologické, tedy "od nervů". Tento éterický olej nepoužívejte na citlivou či podrážděnou pokožku a pro děti do 30 měsíců.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cympogon CItratus, C.flexuosus
i
i

aromaterapeutické účinky: nespavost a nervozita, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz