/    /    /    /    /  

Saloos Lemongrass 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
73
ks
Bez DPH 60 Kč

Saloos Lemongrass 10 ml

Saloos Lemongrass je čistá rostlinná silice s velmi osvěžujícími účinky, jenž působí na tělo i mysl. Jiskrná vůně éterického oleje Lemongrass dlouhodobě provoní váš domov a dodá mu pocit čistoty a svěžesti. Má silné revitalizační účinky a pročišťuje vzduch ve vaší domácnosti.

Rostlinná silice z lemongrass je s oblibou využívána jako uklidňující prostředek při nadměrném psychickém či fyzickém vypětí. Má významný stimulační účinek a podporuje duševní i tělesnou regeneraci. Použití lemongrass je vhodné v období stresu či při úzkostech a nervozitě.

Lemongrass má také vliv na trávicí systém, kdy pomáhá při nechutenství a potížích s trávením. Snižuje horečku a zvýšený cholesterol a podporuje přirozenou detoxikační schopnost jater, močového měchýře a ledvin. Zvyšuje vylučování škodlivých látek z těla a celkově regeneruje organismus.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Lemongrass 10 ml

Saloos Lemongrass je čistá rastlinná silica s veľmi osviežujúcimi účinkami, ktorá pôsobí na telo i myseľ. Iskerná vôňa éterického oleja Lemongrass dlhodobo prevonia váš domov a dodá mu pocit čistoty a sviežosti. Má silné revitalizačné účinky a prečisťuje vzduch vo vašej domácnosti.

Rastlinná silica lemongrass je s obľubou využívaná ako upokojujúci prostriedok pri nadmernom psychickom alebo fyzickom vypätí. Má významný stimulačný účinok a podporuje duševnú i telesnú regeneráciu. Použitie silice lemongrass je vhodné v období stresu či pri úzkostiach a nervozite.

Lemongrass tiež vplyv na tráviaci systém, kedy pomáha pri nechutenstve a problémoch s trávením. Znižuje horúčku a zvýšený cholesterol a podporuje prirodzenú detoxikačnú schopnosť pečene, močového mechúra a obličiek. Zvyšuje vylučovanie škodlivých látok z tela a celkovo regeneruje organizmus.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cymbopogon Flexuosus Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: nespavost a nervozita, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz