/    /    /    /    /  

Sportique Lesk na rty Kaštan 4,2 g

Lip Gloss Chestnut

Značka:
Množství: 4,2 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Lesky na rty, Každodenní sportovní péče
Produktová řada: Sportique Active Body
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
90
ks
Bez DPH 74 Kč

Sportique Lesk na rty Kaštan 4,2 g

Lesk na rty Sportique Kaštan v jednom kroku pečuje o jemnou pokožku rtů a současně dodává lehký barevný nádech i přirozený upravený vzhled. Kombinace rostlinných olejů pokožku skvěle zjemňuje a vyživuje, zatímco včelí vosk vytvoří na rtech lehký film, který je ochrání před popraskáním i dehydratací.

Pečující lesk poskytuje rtům pěstěný vzhled a lehkou barvu a zároveň o ně intenzivně pečuje díky vysokému podílu rostlinných olejů. Spojení slunečnicového, hroznového, jojobového a olivového oleje je plné nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů, které pokožku aktivně vyživují, zvláčňují a chrání před dehydratací.

Rostlinné oleje společně s bambuckým máslem a včelím voskem rty chrání před nepříznivými vnějšími vlivy, jako je vítr, mráz či prudké sluneční paprsky. Obsažené minerální pigmenty a karmín dodávají rtům lehký barevný nádech i přirozený lesk. Pečující lesk dopřeje rtům živiny potřebné pro zdraví, zvláčňuje je a současně jim propůjčí jemnou barvu.

Použití: Malé množství lesku aplikujte na rty podle potřeby kdykoliv během dne.

Sportique Lesk na rty Kaštan 4,2 g

Lesk na pery Sportique Gaštan sa v jednom kroku stará o jemnú pokožku pier a súčasne dodáva ľahký farebný nádych aj prirodzený upravený vzhľad. Kombinácia rastlinných olejov pokožku skvele zjemňuje a vyživuje, zatiaľ čo včelí vosk vytvorí na perách ľahký film, ktorý ich ochráni pred popraskaním i dehydratáciou.

Ošetrujúci lesk poskytuje perám pestovaný vzhľad a ľahkú farbu a zároveň sa o ne intenzívne stará vďaka vysokému podielu rastlinných olejov. Spojenie slnečnicového, hroznového, jojobového a olivového oleja je plné nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a antioxidantov, ktoré pokožku aktívne vyživujú, zvláčňujú a chránia pred dehydratáciou.

Rastlinné oleje spolu s bambuckým maslom a včelím voskom pery chránia pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi, ako je vietor, mráz či prudké slnečné lúče. Obsiahnuté minerálne pigmenty a karmín dodávajú perám ľahký farebný nádych aj prirodzený lesk. Ošetrujúci lesk dopraje perám živiny potrebné pre zdravie, zvláčňuje ich a súčasne im prepožičia jemnú farbu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cera Alba, Heliantus Annuus Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Vitis Vinifera Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Cocos Nucifera Oil, Ricinus Communis Oil, Carmine (CI 75470), Mica, Titanium Dioxide, Tocopherol, Mentha Piperita Oil, Mentha Virdis Leaf Oil, Citrus Aurantifolia Oil, Ascorbyl Palmitate
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový
produktové řady: Sportique Active Body

Výrobce

SPORTIQUE s.r.o.
Nováčkova 751/22
700 30 Ostrava
Česká republika
http://www.sportique.cz