/    /    /    /  

TeaTao Lesklokorka lesklá, Ganoderma lucidum, čistý spórový prášek

Značka:
Množství: 120 kapslí, 30 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Houby a extrakty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
780
ks
Bez DPH 678 Kč

TeaTao Lesklokorka lesklá, Ganoderma lucidum, čistý spórový prášek

Spórový prášek lesklokorky lesklé neboli houby reishi TeaTao má díky svému univerzálnímu využití dlouhodobou tradici v čínské a japonské medicíně. Počátky užívání reishi sahají až do dynastie Ming, kdy si jejích účinků užívalo pouze pár vyvolených na císařském dvoře. Už tehdy si jejích účinků velmi cenili a byla označována za "elixír dlouhověkosti".

V dnešní době je reishi využívána pro svůj celkově blahodárný účinek na lidský organismus. Podporuje imunitu, posiluje životní vitalitu a pomáhá organismu vyrovnat se se stresovými stavy. Je výborná na podzim a v zimě pro posílení přirozené obranyschopnosti v období chřipek a zvýšené tělesné i psychické zátěže. Spórový prášek má pozvolnější nástup účinků než extrakt, avšak více posiluje psychiku.

Reishi také napomáhá zpomalovat stárnutí organismu, zlepšuje paměť a podporuje mozkovou činnost. Pozitivně ovlivňuje funkci jater a ledvin a tím urychluje odplavování škodlivých látek z těla a přirozenou detoxikaci organismu. V Japonsku a Číně je dokonce schváleným podpůrným prostředkem při léčbě rakoviny a při rekonvalescenci po chemoterapii.

Dávkování: Užívejte dvě kapsle třikrát denně. Důkladně zapijte čistou vodou. Minimální doporučená doba užívání je 20 dnů.

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti do tří let a těhotné a kojící ženy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ganoderma Lucidum, Želatina, Oxid titaničitý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
příznivé účinky: cholesterol, detoxikace, nespavost a stres, posílení imunity, snížení hladiny cukru, stárnutí pleti a organismu, únava, vysoký krevní tlak, žlučník, játra a ledviny

Výrobce

FLEET s.r.o.
Milešovská 6
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Česká republika