/    /    /    /  

TeaTao Lesklokorka lesklá, Ganoderma lucidum, kapsle

Značka:
Množství: 120 ks, 30 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Houby a extrakty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
780
ks
Bez DPH 678 Kč

TeaTao Lesklokorka lesklá, Ganoderma lucidum, kapsle

Spórový prášek lesklokorky lesklé neboli houby reishi TeaTao má díky svému univerzálnímu využití dlouhodobou tradici v čínské a japonské medicíně. Počátky užívání reishi sahají až do dynastie Ming, kdy si jejích účinků užívalo pouze pár vyvolených na císařském dvoře. Už tehdy si jejích účinků velmi cenili a byla označována za "elixír dlouhověkosti".

V dnešní době je reishi využívána pro svůj celkově blahodárný účinek na lidský organismus. Podporuje imunitu, posiluje životní vitalitu a pomáhá organismu vyrovnat se se stresovými stavy. Je výborná na podzim a v zimě pro posílení přirozené obranyschopnosti v období chřipek a zvýšené tělesné i psychické zátěže. Spórový prášek má pozvolnější nástup účinků než extrakt, avšak více posiluje psychiku.

Reishi také napomáhá zpomalovat stárnutí organismu, zlepšuje paměť a podporuje mozkovou činnost. Pozitivně ovlivňuje funkci jater a ledvin a tím urychluje odplavování škodlivých látek z těla a přirozenou detoxikaci organismu. V Japonsku a Číně je dokonce schváleným podpůrným prostředkem při léčbě rakoviny a při rekonvalescenci po chemoterapii.

Dávkování: Užívejte dvě kapsle třikrát denně. Důkladně zapijte čistou vodou. Minimální doporučená doba užívání je 20 dnů.

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti do tří let a těhotné a kojící ženy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Ganoderma Lucidum, Želatina, Oxid titaničitý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
příznivé účinky: cholesterol, detoxikace, nespavost a stres, posílení imunity, snížení hladiny cukru, stárnutí pleti a organismu, únava, vysoký krevní tlak, žlučník, játra a ledviny

Výrobce

FLEET s.r.o.
Milešovská 6
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Česká republika