/    /    /  

Redecker Lešticí kartáč na boty z dubového dřeva, světlý 16 cm

390116 Shoe Shine Brush

Značka:
Množství: 16 cm
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Přírodní péče o boty
Produktová řada: Redecker Obuv
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
439
ks
Bez DPH 363 Kč

Redecker Lešticí kartáč na boty z dubového dřeva, světlý 16 cm

Lešticí kartáč na boty Redecker se světlými štětinami je skvělý pro závěrečnou úpravu obzvlášť hladké kožené obuvi, hodí se i pro rozetření pečujících krémů a pravidelnou údržbu obuvi během dne. Světlé kozí štětiny jsou jemné, odstraní prach, který se na botách během dne usadil, dodají čištěnému povrchu lesk a pomohou boty snadno nakrémovat.

Lešticí kartáč je velmi jemný díky použitým světlým kozím chlupům. Je tak vhodný pro samotné očištění a vyleštění obuvi i pro nanášení nejrůznějších pečujících krémů. Tělo kartáče je ručně vyrobeno z olejovaného dubového dřeva. Lešticí kartáč je tak velmi příjemný na omak a zároveň vám vydrží léta poctivě sloužit.

Redecker Lešticí kartáč na boty z dubového dřeva, světlý 16 cm

Leštiaca kefa na topánky Redecker so svetlými štetinami je skvelá pre záverečnú úpravu obzvlášť hladkej koženej obuvi, hodí sa aj pre rozotrenie ošetrujúcich krémov a pravidelnú údržbu obuvi počas dňa. Svetlé kozie štetinyjemné, odstránia prach, ktorý sa na topánkach počas dňa usadil, dodajú čistenému povrchu lesk a pomôžu topánky ľahko nakrémovať.

Leštiaca kefa je veľmi jemná vďaka použitým svetlým kozím chlpom. Je tak vhodná pre samotné očistenie a vyleštenie obuvi aj pre nanášanie najrôznejších ošetrujúcich krémov. Telo kefy je ručne vyrobené z olejovaného dubového dreva. Leštiaca kefa je tak veľmi príjemná na omak a zároveň vám vydrží roky poctivo slúžiť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bukové dřevo olejované, Kozí chlupy světlé
i
i

produktové řady: Redecker Obuv

Výrobce

Bürstenhaus Redecker GmbH
Bockhorster Landweg 19
D-33775 Versmold
Německo
tel: +49 (0) 5423 94 64 - 0
www.redecker.de