/    /    /    /    /    /  

Bio-D Leštidlo do myčky 750 ml

Značka:
Množství: 750 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ekologická leštidla do myčky
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
125
ks
Bez DPH 103 Kč

Bio-D Leštidlo do myčky 750 ml

Leštidlo do myčky Bio-D dodává perfektní lesk a čistotu beze šmouh nejenom skleněnému nádobí, smývá zbytky mycích prostředků i odolné nečistoty a fleky od jídla. Rostlinné tenzidy společně s alkoholem zabraňují usazování kapiček vody a napomáhají tak lesklému nádobí bez nutnosti leštit jej.

Tekuté leštidlo do myčky oplachuje zbytky zaschlého jídla i nečistot, odstraňuje barevné fleky, například od červené řepy či vína, a současně brání usazování kapiček vody. Rostlinný alkohol společně s kyselinou citronovou dodávají lesk skleněnému nádobí, příborům i keramickým jídelním sadám. 

Upozornění: Nepoužívejte na neglazované nádobí a na ručně vyráběnou keramiku. Skladujte mimo dosah dětí.

Bio-D Leštidlo do myčky 750 ml

Leštidlo do umývačky Bio-D dodáva perfektný lesk a čistotu bez šmúh nielen sklenenému riadu, zmýva zvyšky umývacích prostriedkov aj odolné nečistoty a fľaky od jedla. Rastlinné tenzidy spoločne s alkoholom zabraňujú usadzovaniu kvapiek vody a napomáhajú tak lesklému riadu bez nutnosti leštiť ho.

Tekuté leštidlo do umývačky oplachuje zvyšky zaschnutého jedla i nečistôt, odstraňuje farebné fľaky, napríklad od červenej repy či vína, a súčasne bráni usadzovaniu kvapiek vody. Rastlinný alkohol spoločne s kyselinou citrónovou dodávajú lesk sklenenému riadu, príborom aj keramickým jedálenským sadám.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Ethanol (>5 %) , Citric Acid, Anionic Tensides, Non-Ionic Tensides, Sodium Chloride
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
Unit 31 Bergen Way
HU7 0YQ Sutton Fields, Hull
Velká Británie
tel: +44-191 418 8209
http://www.biodegradable.biz