/    /    /    /    /  

Batex Letní deka prodloužená, 208 B

Značka:
Množství: 140x220 cm, 0.4 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Speciální přikrývky
Produktová řada: Batex ALLERGY
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
810
ks
Bez DPH 669 Kč

Batex Letní deka prodloužená, 208 B

Letní deka Batex prodloužená je obzvláště vhodná pro období s vyššími teplotami nebo pro ty z vás, kteří preferují ne tak hřejivé přikrývky. Tato deka je velice tenká, díky čemuž vyniká svou lehkostí a snadno se přenáší. Její mimořádná prodyšnost brání nadměrnému pocení či zapaření pokožky.

Přikrývka je plněna kvalitním syntetickým vláknem z polyesteru, které má maximálně příjemné uživatelské vlastnosti. Je vhodné i pro alergiky díky nízké prašnosti a snadno se udržuje praním v pračce. Vlákno je vyrobeno speciální technologií, která mu propůjčuje výborné absorpční vlastnosti, což oceníte především v letních měsících.

Deka respektuje přirozenou termoregulaci lidského organismu a efektivně brání jeho přehřátí. Skvěle tak podporuje zdravý spánek a umocňuje jeho relaxační potenciál. Povrch přikrývky je vyroben z tkaniny ve složení bavlna/polyester, která je velice příjemná na dotek.

Přikrývku lze bez obav vyprat v pračce až do teploty 95 °C. Vysoká teplota vody zajistí nejen dokonalé vyčištění, ale i perfektní odtranění odstranění všech škodlivých alergenů.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Letní deka prodloužená, 208 B

Letná deka Batex predĺžená je obzvlášť vhodná pre obdobie s vyššími teplotami alebo pre tých z vás, ktorí preferujú nie tak hrejivé prikrývky. Táto deka je veľmi tenká, vďaka čomu vyniká svojou ľahkosťou a ľahko sa prenáša. Jej mimoriadna priedušnosť bráni nadmernému poteniu či zapareniu pokožky.

Prikrývka je plnená kvalitným syntetickým vláknom z polyesteru, ktoré má maximálne príjemné užívateľské vlastnosti. Je vhodná aj pre alergikov vďaka nízkej prašnosti a ľahko sa udržuje praním v práčke. Vlákno je vyrobené špeciálnou technológiou, ktorá mu prepožičiava výborné absorpčné vlastnosti, čo oceníte predovšetkým v letných mesiacoch.

Deka rešpektuje prirodzenú termoreguláciu ľudského organizmu a efektívne bráni jeho prehriatiu. Skvele tak podporuje zdravý spánok a umocňuje jeho relaxačný potenciál. Povrch prikrývky je vyrobený z tkaniny v zložení bavlna / polyester, ktorá je veľmi príjemná na dotyk.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Polyester, Duté vlákno
i
i

barva: bílá
lůžkoviny - povrchový materiál: bavlna a polyester
lůžkoviny - výplně: duté vlákno
produktové řady: Batex ALLERGY

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz