/    /    /    /    /  

Batex Letní přikrývka barevná, 207

Značka:
Množství: 140x200 cm, 0.3 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Speciální přikrývky
Produktová řada: Batex ALLERGY
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
790
ks
Bez DPH 653 Kč

Batex Letní přikrývka barevná, 207

Barevná letní přikrývka Batex vyniká svými skvělými vlastnostmi, které oceníte zejména v letních měsících. Je vhodná do teplejšího počasí nebo v případě, že upřednostňujete méně hřejivé přikrývky. Díky náplni ze syntetického vlákna je charakteristická nízkou prašností, nedráždí dýchací cesty, což ocení jistě nejen alergici.

Letní přikrývka z dutého vlákna má vysoké absorpční schopnosti a okamžitě odvádí přebytečnou vlhkost. Díky tomu nedochází k nadměrnému pocení či zapaření pokožky. Deka podporuje zdravý spánek a plně respektuje metabolismus organismu.

Povrchovým materiálem je kvalitní bavlněný satén z jemných přízí s vysokou pevností, trvanlivostí a užitnou hodnotou, jež jsou příjemné k pokožce. Přikrývka se velice snadno udržuje a můžete ji prát v pračce. Je nabízena v mnoha barevných kombinacích a lze ji využít také jako přehoz na postel. V případě znečištění ji lze vyprat v pračce do teploty 40 °C.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Letní přikrývka barevná, 207

Farebná letná prikrývka Batex vyniká svojimi skvelými vlastnosťami, ktoré oceníte najmä v letných mesiacoch. Je vhodná do teplejšieho počasia alebo v prípade, že uprednostňujete menej hrejivé prikrývky. Vďaka náplni zo syntetického vlákna je charakteristická nízkou prašnosťou, nedráždi dýchacie cesty, čo ocenia iste nielen alergici.

Letná prikrývka z dutého vlákna má vysoké absorpčné schopnosti a okamžite odvádza prebytočnú vlhkosť. Vďaka tomu nedochádza k nadmernému poteniu či zapareniu pokožky. Deka podporuje zdravý spánok a plne rešpektuje metabolizmus organizmu.

Povrchovým materiálom je kvalitný bavlnený satén z jemných priadzí s vysokou pevnosťou, trvanlivosťou a úžitkovou hodnotou, ktoré sú príjemné k pokožke. Prikrývka sa veľmi ľahko udržuje a môžete ju prať v práčke. Je ponúkaná v mnohých farebných kombináciách a možno ju využiť aj ako prikrývku na posteľ.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

dotaz | 2.12.2014 00:25:51 | Alena Havelková

Dobrý den,prosím máte tuto deku v barvé Béžové Oblázky - bavlna?(s dutým vláknem) Jakou dobu asi trvá ušití? Děkuji a zdravím ah

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Duté vlákno, Krep, Bavlněný satén
i
i

barva: různé druhy a vzory
lůžkoviny - povrchový materiál: bavlněný satén, čistá bavlna, krep
lůžkoviny - výplně: duté vlákno
produktové řady: Batex ALLERGY

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz