/    /    /    /    /  

Batex Letní přikrývka barevná prodloužená, 208

Značka:
Množství: 140x220 cm, 0.4 kg
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Speciální přikrývky
Produktová řada: Batex ALLERGY
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
810
ks
Bez DPH 669 Kč

Batex Letní přikrývka barevná prodloužená, 208

Barevná letní přikrývka Batex prodloužená vyniká svými skvělými vlastnostmi, které oceníte zejména v letních měsících. Je vhodná do teplejšího počasí či v případě, že upřednostňujete méně hřejivé přikrývky. Díky náplni ze syntetického vlákna je charakteristická nízkou prašností, nedráždí dýchací cesty a je určena také pro alergiky.

Letní přikrývka z polyesterového vlákna má vysoké absorpční schopnosti a okamžitě odvádí přebytečnou vlhkost. Díky tomu tak nedochází k nadměrnému pocení či zapaření pokožky. Deka podporuje zdravý spánek a plně respektuje metabolismus organismu.

Povrchovým materiálem je kvalitní bavlna z jemných přízí s vysokou pevností, trvanlivostí a užitnou hodnotou, jež je příjemná k pokožce. Přikrývka se velice snadno udržuje a můžete ji prát v pračce. Je nabízena v mnoha barevných kombinacích a lze ji využít také jako přehoz na postel. Přikrývku lze v případě znečištění vyprat v pračce při teplotě až do 40 °C.

Upozornění: Produkty značky Batex nejsou k dispozici v kamenné prodejně, můžete si je proto pouze nechat doručit domů.

Batex Letní přikrývka barevná prodloužená, 208

Farebná letná prikrývka Batex predĺžená vyniká svojimi skvelými vlastnosťami, ktoré oceníte najmä v letných mesiacoch. Je vhodná do teplejšieho počasia či v prípade, že uprednostňujete menej hrejivé prikrývky. Vďaka náplni so syntetického vlákna je charakteristická nízkou prašnosťou, nedráždi dýchacie cesty a je určená tiež pre alergikov.

Letná prikrývka z polyesterového vlákna má vysoké absorpčné schopnosti a okamžite odvádza prebytočnú vlhkosť. Vďaka tomu tak nedochádza k nadmernému poteniu či zapareniu pokožky. Deka podporuje zdravý spánok a plne rešpektuje metabolizmus organizmu.

Povrchovým materiálom je kvalitná bavlna z jemných priadzí s vysokou pevnosťou, trvanlivosťou a úžitkovou hodnotou, ktorá je príjemná k pokožke. Prikrývka sa veľmi ľahko udržuje a môžete ju prať v práčke. Je ponúkaná v mnohých farebných kombináciách a možno ju využiť aj ako prikrývku na posteľ.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bavlna, Duté vlákno, Bavlněný satén, Krep
i
i

barva: různé druhy a vzory
lůžkoviny - povrchový materiál: bavlněný satén, čistá bavlna, krep
lůžkoviny - výplně: duté vlákno
produktové řady: Batex ALLERGY

Výrobce

BATEX style
Palkovice 57
739 41 Palkovice
Česká republika
www.batex-style.cz