/    /    /    /  

Diochi Levamin 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Trávení, Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh, Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
536
ks
Bez DPH 443 Kč

Diochi Levamin 50 ml

Bylinné kapky Diochi Levamin navrací tělu svěžest a vitalitu, podporují zdravé zažívání, pomáhají se lépe koncentrovat a snadněji se vyrovnat se zátěžovými situacemi. Kromě toho harmonizují hormonální systém, posilují přirozenou obranyschopnost organismu a přispívají ke správné činnosti meridiánu žaludku, jater, ledvin, osrdečníku, sleziny a slinivky.

Kombinace bylin a éterických olejů pozitivně ovlivňuje zažívání, udržuje trávící trakt zdravý a správně fungující, harmonizuje činnost žaludku, jater a ledvin, podporuje vylučování žaludečních šťáv. Bylinky také pomáhají při vyšší psychické zátěži, pomáhají lépe se vyrovnat se stresem a chrání tělo před nepříznivými vlivy. Zlepšují koncentraci i paměť a povzbuzují k lepším výkonům.

Kapky také působí pozitivně při redukčních dietách, neboť napomáhají správnému metabolismu tuků v těle. Kromě toho chrání celé tělo před známkami předčasného stárnutí, podporují správnou činnost hormonálního systému a podporují vitalitu celého těla.

Dávkování: Před použitím protřepejte. Užívejte 20 kapek 3x denně, vydatně zapijte vodou. Děti od 6 let užívají 2x denně maximálně 10 kapek.

Upozornění: Po 3 týdnech konzumace udělejte vždy týdenní pauzu a poté v kúře můžete pokračovat. Potravinový doplněk není vhodný pro děti do 6 let, těhotné a kojící ženy.

Diochi Levamin 50 ml

Bylinné kvapky Diochi Levamin navracajú telu sviežosť a vitalitu, podporujú zdravé trávenie, pomáhajú lepšie sa koncentrovať a ľahšie sa vyrovnať so záťažovými situáciami. Okrem toho harmonizujú hormonálny systém, posilňujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu a prispievajú k správnej činnosti meridiánu žalúdka, pečene, obličiek, osrdcovníka, sleziny a pankreasu.

Kombinácia bylín a éterických olejov pozitívne ovplyvňuje a udržiava tráviaci trakt zdravý a správne fungujúci, harmonizuje činnosť žalúdka, pečene a obličiek, podporuje vylučovanie žalúdočných štiav. Bylinky tiež napomáhajú pri vyššej psychickej záťaži, pomáhajú lepšie sa vyrovnať so stresom a chránia telo pred nepriaznivými vplyvmi. Zlepšujú koncentráciu aj pamäť a povzbudzujú k lepším výkonom.

Kvapky tiež pôsobia pozitívne pri redukčných diétach, pretože napomáhajú správnemu metabolizmu tukov v tele. Okrem toho chránia celé telo pred známkami predčasného starnutia, podporujú správnu činnosť hormonálneho systému a podporujú vitalitu celého tela.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Jaké jsou zkušenosti s kapkami Levamin?

Máte nějaké zkušenosti s kapkami Levamin? Hodně jsem o nich četla a přijdou mi jako skvělý doplněk stravy. ...

Vlastnosti

Složení: Voda, Líh kvasný (22,5 %) , Fruktóza, Rozchodnice růžová, Boldovník vonný, Vitod tenkolistý, Pupečník asijský, Maytenus macrocarpa, Eleuterokok ostnitý, Lotos indický, Srdečník sibiřský, Arálie mandžuská, Muira puama, Škornice šípolistá, Schizandra chinensis, Směs silic
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

DIOCHI spol.s.r.o.
Weilova 2/1144
102 00 Praha 10
Česká republika
www.diochi-produkty.cz