/    /    /    /    /  

Taoasis Levandule bio 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
177
ks
Bez DPH 154 Kč

Taoasis Levandule bio 5 ml

Intenzivní kořenitá vůně levandulového éterického oleje přenese vaši mysl na francouzský venkov. Levandule uklidňuje při nervovém vypětí, zmírňuje stres a bolesti hlavy. Pomáhá také při nespavosti a zmírňuje menstruační bolesti a celkově bolesti nervového původu. V ajurvédě se používá na harmonizaci třetí čakry.

Působí také jako přírodní repelent, odpuzuje mouchy, komáry a další nezvané hmyzí návštěvníky. Na pleť má vynikající regenerační účinek. Urychluje hojení drobných poranění, podporuje tvorbu nových buněk a zamezuje tak vzniku jizev a pomáhá zmírňovat již vzniklé. Předchází vzniku vrásek a uklidňuje případné podráždění.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Není vhodné pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neaplikujte éterický olej na pokožku nezředěný.

Taoasis Levandule bio 5 ml

Intenzívna korenistá vôňa levanduľového éterického oleja prenesie vašu myseľ na francúzsky vidiek. Levanduľa upokojuje pri nervovom vypätí, zmierňuje stres a bolesti hlavy. Pomáha tiež pri nespavosti a zmierňuje menštruačné bolesti a celkovo bolesti nervového pôvodu. V ajurvéde sa používa na harmonizáciu tretej čakry.

Pôsobí tiež ako prírodný repelent, odpudzuje muchy, komáre a ďalších nezvaných hmyzích návštevníkov. Na pleť má vynikajúci regeneračný účinok. Urýchľuje hojenie drobných poranení, podporuje tvorbu nových buniek a zamedzuje tak vzniku jaziev a pomáha zmierňovať už vytvorené. Predchádza vzniku vrások a upokojuje prípadné podráždenie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Lavandula Officinalis Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/