/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Levandule bio 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
164
ks
Bez DPH 136 Kč

Nobilis Tilia Levandule bio 5 ml

Nobilis Tilia Levandule bio je čistá přírodní rostlinná silice z pravé francouzské levandule vyráběná v bio kvalitě. V tomto éterickém oleji nenajdete žádné syntetické příměsi a jeho účinek je proto maximální. Vůně levandule má silný relaxační potenciál a prohloubí váš každodenní odpočinek.

Aroma levandule je sladce bylinné s jemnými květinovými tóny. Její silice je účinnou a velmi příjemnou dezinfekcí na různé oděrky, odřeniny a další drobné ranky. Pomáhá regenerovat spálenou a podrážděnou pokožku a rychle zastavuje případné krvácení. Výrazně urychluje hojení tkání a je vhodná i pro děti.

Éterický olej z levandule pomáhá také při vysokém krevním tlaku, ulevuje od zvýšeného napětí a zmírňuje bolest. Účinky levandule oceníte také v období po porodu. Levandule napomáhá harmonizovat vaše tělo i mysl a přispívá ke kvalitnímu a klidnému spánku.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz