/    /    /    /    /  

Saloos Levandule extra 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
2,0/5 1 hlas
Cena
97
ks
Bez DPH 80 Kč

Saloos Levandule extra 5 ml

Saloos Levandule extra je koncentrovaná rostlinná silice z levandule, která je po právu jednou z nejoblíbenějších a nejpoužívanějších. Při použití v aromalampě krásně a na dlouhou dobu provoní váš domov a ihned neutralizuje nepříjemné pachy. Díky svým jemným bylinným tónům navodí atmosféru dokonalé harmonie.

Éterický olej z levandule má významné dezinfekční účinky a můžete ji využít jako první pomoc na drobné oděrky, popáleniny či ranky. Má zklidňující efekt na podráždění kůže a ulevuje od nepříjemného svědění a otoků při poštípání hmyzem. Zároveň podporuje hojení tkání a posiluje regenerační schopnost kůže.

Levandule je často používána také při různých respiračních onemocněních, zejména pak při chřipce a nachlazení. Pomáhá udržovat průchodnost dýchacích cest a zabraňuje množení mikroorganismů. Mimo jiné také ulevuje od bolestí hlavy a působí skvěle při migrénách.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Levandule extra 5 ml

Saloos Levanduľa extra je koncentrovaná rastlinná silica levandule, ktorá je po práve jednou z najobľúbenejších a najpoužívanejších. Pri použití v aromalampe krásne a na dlhú dobu prevonia váš domov a ihneď neutralizuje nepríjemné pachy. Vďaka svojim jemným bylinným tónom navodí atmosféru dokonalej harmónie.

Éterický olej z levandule má významné dezinfekčné účinky a môžete ju využiť ako prvú pomoc na drobné odreniny, popáleniny či ranky. upokojujúci efekt na podráždenie kože a uľavuje od nepríjemného svrbenia a opuchov pri poštípaní hmyzom. Zároveň podporuje hojenie tkanív a posilňuje regeneračnú schopnosť kože.

Levanduľa je často používaná tiež pri rôznych respiračných ochoreniach, najmä potom pri chrípke a nachladnutí. Pomáha udržiavať priechodnosť dýchacích ciest a zabraňuje množeniu mikroorganizmov. Okrem iného tiež uľavuje od bolestí hlavy a pôsobí skvele pri migrénach.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz