/    /    /    /    /  

Medikomed Levandule 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Kategorie: Éterické oleje K - L, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Medikomed Levandule 10 ml

Medikomed Levandule je jedním z nejznámějších a obecně nejpoužívanějších esenciálních olejů. Bylinno-květinová vůně levandule má silný relaxační potenciál a na dlouhou dobu příjemně provoní váš domov či pracoviště. Levanduli lze používat samostatně i v mnoha kreativních kombinacích.

Éterický olej z levandule má obnovující účinky na psychiku. Pomáhá při depresích a zlepšuje paměť. Má silný harmonizační efekt a zmírňuje pocity nervozity. Je často používána při nespavosti a chronické únavě, kdy přináší dlouhotrvající pocit uvolnění.

Levandule má také přirozeně antiseptické vlastnosti a je vhodná pro dezinfekci drobných poranění. Podporuje hojení pokožky a brání množení škodlivých mikroorganismů. Je vhodná pro všechny typy pleti včetně problematické a má blahodárný vliv na pokožku i vlasy.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné