/    /    /    /  

Argital Levandulová květinová voda 125 ml

Značka:
Množství: 125 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Tělové spreje, Květinové vody
Certifikáty: BDIH
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
430
ks
Bez DPH 355 Kč

Argital Levandulová květinová voda 125 ml

Levandulová květinová voda Argital pečuje o všechny typy pleti, zklidňuje je, dezinfikuje a chrání před podrážděním a vznikem nedokonalostí. Esenciální levandulový olej má výborné zklidňující účinky nejen na pokožku obličeje i celého těla, ale také na psychiku. Příjemná vůně zklidňuje mysl, mírní negativní účinky stresu, navozuje příjemnou únavu a napomáhá zdravému ničím nerušenému spánku.

Květinová voda je díky jednoduchému složení vhodná pro všechny typy pleti i všechny věkové kategorie. Levandulový olej pokožku zklidňuje, zjemňuje a dezinfikuje. Díky svým zklidňujícím vlastnostem je levandulová květinová voda výborným pomocníkem pro ošetření podrážděné pokožky po holení, dlouhodobém pobytu na slunci i při alergiích a vyrážkách.

Levandule pokožku zklidňuje, dezinfikuje, chrání ji před podrážděním a současně eliminuje výskyt nedokonalostí. Květinová voda osvěžuje pokožku obličeje i celého těla, výborně slouží jako pleťové tonikum a také i jako náhražka klasického parfému.

Použití: Květinovou vodu aplikujte na čistou odlíčenou pokožku nejlépe ráno místo pleťového tonika či před aplikací pečujícího séra nebo oleje.

Tip: Levandulovou vodu můžete použít k fixaci make-upu i osvěžení pokožky obličeje během dne. Voda vám v parných letních dnech poslouží také jako tělový sprej, který příjemně osvěží a zároveň nahradí parfém.

Argital Levandulová květinová voda 125 ml

Levanduľová kvetinová voda Argital sa stará o všetky typy pleti, upokojuje ich, dezinfikuje a chráni pred podráždením a vznikom nedokonalostí. Esenciálny levanduľový olej má výborné upokojujúce účinky nielen na pokožku tváre i celého tela, ale aj na psychiku. Príjemná vôňa upokojuje myseľ, mierni negatívne účinky stresu, navodzuje príjemnú únavu a napomáha zdravému ničím nerušenému spánku.

Kvetinová voda je vďaka jednoduchému zloženiu vhodná pre všetky typy pleti aj všetky vekové kategórie. Levanduľový olej pokožku upokojuje, zjemňuje a dezinfikuje. Vďaka svojim upokojujúcim vlastnostiam je levanduľová kvetinová voda výborným pomocníkom pre ošetrenie podráždenej pokožky po holení, dlhodobom pobyte na slnku aj pri alergiách a vyrážkach.

Levanduľa pokožku upokojuje, dezinfikuje, chráni ju pred podráždením a súčasne eliminuje výskyt nedokonalostí. Kvetinová voda osviežuje pokožku tváre i celého tela, výborne slúži ako pleťové tonikum a tiež aj ako náhrada klasického parfumu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it