/    /    /    /    /  

Weleda Levandulové rostlinné mýdlo 100 g

Značka:
Množství: 100 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Tuhá přírodní mýdla
Produktová řada: Weleda Lavendel
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
139
ks
Bez DPH 115 Kč

Weleda Levandulové rostlinné mýdlo 100 g

Levandulové rostlinné mýdlo Weleda šetrně a přitom účinně pečuje o pokožku celého těla. Díky obsahu levandulového oleje má mýdlo výborné zklidňující a uvolňující účinky na tělo i mysl.

Rostlinné mýdlo pokožku šetrně myje a přitom jí dodává potřebnou výživu. Mýdlový základ z výživných olejů vytvoří jemnou krémovou pěnu, která z pokožky účinně odstraní nečistoty, ale zároveň ji zjemní a vyživí.

Mýdlo nebude pečovat jen o vaši pokožku, ale zároveň i o vaše smysly. Voňavý levandulový olej v kombinaci s dalšími esenciálními oleji tvoří báječnou uvolňující vůni, která zklidní vaše smysly po dlouhém stresujícím dni a zároveň zpříjemní vaši koupel.

Důkladná očista

Levandulové mýdlo Weleda je perfektním pomocníkem pro každodenní hygienu a můžete jej používat doslova od hlavy k patě. Tuhé mýdlo je skvělou volbou pro ty, kdo při mytí preferují klasickou pevnou kostku, navíc je skvělé na cestování, protože nehrozí jeho vylití ve vašem zavazadle. Mýdlo Weleda je zároveň ekologicky šetrné díky přírodním složkám.

Pro každodenní použití

Toto mýdlo má jednu podstatnou výhodu oproti konvenčním mýdlům. Nevysušuje totiž pokožku, a tak jej můžete používat opakovaně a nemusíte se bát, že vaše pokožka bude trpět. Tuhé mýdlo ušetří místo ve vaší koupelně, můžete jej používat jak na ruce, tak na celé tělo místo sprchového gelu a můžete s ním opláchnout v případě potřeby i obličej.

Přírodní péče

Levandulové mýdlo Weleda nejen odstraní z vaší pokožky veškeré nečistoty, ale zároveň ji poskytuje šetrnou péči. V kontaktu s vodou vytváří hustou krémovou pěnu, která rovnoměrně pokryje vaši pokožku a zahalí ji do vyživujícího voňavého zábalu, Toto mýdlo je vhodné pro celou rodinu a lze jej používat i na citlivou pokožku, která je náchylná k vysušení.

Zklidňující vůně

Levandulové mýdlo Weleda je tvořeno z přírodních ingrediencí, které nezatěžují vaše tělo ani pokožku. Přírodní pěnidla pokožku nevysušují a nezpůsobují její nepříjemné pnutí. Extrakt z heřmánku jemně tonizuje a zklidňuje pokožku, zatímco olej z levandule nejen revitalizuje pokožku, ale zároveň vás ukolébá k odpočinku díky své relaxační vůni.

Použití: Navlhčenou pokožku těla jemně masírujte mýdlem, dokud se nevytvoří pěna. Poté vydatně opláchněte vlažnou vodou.

Weleda Levandulové rostlinné mýdlo 100 g

Levanduľové rastlinné mydlo Weleda sa šetrne a pritom účinne stará o pokožku celého tela. Vďaka obsahu levanduľového oleja má mydlo výborné upokojujúce a uvoľňujúce účinky na telo aj myseľ.

Rastlinné mydlo pokožku šetrne umýva a pritom jej dodáva potrebnú výživu. Mydlový základ z výživných olejov vytvorí jemnú krémovú penu, ktorá z pokožky účinne odstráni nečistoty, ale zároveň ju zjemní a vyživí.

Mydlo sa nepostará len o vašu pokožku, ale aj o vaše zmysly. Voňavý levanduľový olej v kombinácii s ďalšími esenciálnymi olejmi tvorí vynikajúcu uvoľňujúcu vôňu, ktorá upokojí vaše zmysly po dlhom stresujúcom dni a zároveň spríjemní váš kúpeľ.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mýdlový základ z palmového oleje, Mýdlový základ z kokosového oleje, Voda, Mýdlový základ z olivového oleje, Parfém1), Glycerin, Výtažek z oddenku kosatce, Výtažek z květů heřmánku, Výtažek z violky trojbarevné, Výtažek z rýže, Levandulový olej, Výtažek ze sladu, Kuchyňská sůl, Alkohol, Limonen1), Linalool1), Citronelol1), Geraniol1), Kumarin1)
INCI: Sodium Palmate, Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Olivate, Parfum1), Glycerin, Iris Germanica Root Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Viola Tricolor Extract, Oryza Sativa Extract, Lavandula Angustifolia Oil, Malt Extract, Sodium Chloride, Sodium Stearate, Alcohol, Limonene1), Linalool1), Citronellol1), Geraniol1), Coumarin1)
1) Natural essential oils
i
i

konzistence: pevná
obal: papírový
přebal: papírový
produktové řady: Weleda Lavendel
vůně - druh: levandule

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz