/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Libavka 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
159
ks
Bez DPH 131 Kč

Nobilis Tilia Libavka 10 ml

Nobilis Tilia Libavka je čistou přírodní silicí, jenž není příliš známá, avšak překvapí vás svými prospěšnými účinky. Neobsahuje žádné přidané syntetické látky a je vyráběna v lékopisné kvalitě. Její sladce medicinální vůně probudí všechny vaše smysly a působí na psychickou i tělesnou stránku organismu.

Libavka má silné prohřívací účinky, čímž snadno zmírňuje nadměrné svalové napětí a účinně ulevuje i od dlouhotrvajících a chronických bolestí. Její použití je vhodné při mnoha onemocněních spojených s nadměrnou bolestivostí, jako je například artróza či revmatismus.

Éterický olej z libavky zároveň silně posiluje lokální prokrvení a celkově stimuluje periferní krevní oběh. Její účinky oceníte v případě zatuhlých svalů a kloubů, ale díky podpoře prokrvení také pokud vás trápí celulitida. Olej díky jeho vysoké efektivitě doporučujeme používat pouze krátkodobě a v malých dávkách.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz