/    /  
přeskočit na produkty značky >>

Lilas Blanc

Značka Lilas Blanc

Lilas Blanc je francouzská značka pečující kosmetiky, která nabízí kvalitu, přírodní složení a designové obaly. Cílem značky je pečlivý výběr počátečních ingrediencí, jejich zpracování na základě nejnovějšího vědecko-technického pokroku a následná výroba maximálně efektivních produktů. Výsledkem je luxusní přírodní kosmetika, která uspokojí požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Značka spolupracuje s nadací GoodPlanet.org, která sdružuje experty a snaží se zvýšit povědomí o ekologických problémech. Ve spolupráci s touto nadací tak značka Lilas Blanc vytváří maximálně efektivní kosmetické produkty, které by měly minimální vliv na ekologii a naše životní prostředí. Kromě kvalitních přírodních složek jsou také pečlivě vybírány materiály a balení jednotlivých produktů tak, aby jejich výroba byla ekologická a šetrná k přírodě.

Ingredience potřebné pro výrobu kosmetiky Lilas Blanc vybírá tým expertů společnosti. Jsou využívány především složky získané z organického zemědělství. Produkty jsou také certifikovány jako přírodní kosmetika certifikáty ECOCERT a COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO.

Řazení: Certifikát:
1-0 z 0