/    /    /    /    /  

Taoasis Limeta bio 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
235
ks
Bez DPH 204 Kč

Taoasis Limeta bio 10 ml

Svěží nakyslá vůně limetkového éterického oleje povzbudí vaši mysl, dodá novou energii a zažene únavu na ústup. Má výrazné antiseptické účinky. Báječně se hodí na pročištění a osvěžení ovzduší v domácnosti. Je taktéž výborný na usnadnění dýchání při chřipce či nachlazení.

Éterický olej limeta má také vynikající čisticí účinky na pleť. Pomáhá normalizovat činnost mazových žláz a je proto vhodný zejména na mastnou a problematickou pleť. Zlepšuje také prokrvení pokožky, zmírňuje celulitidu a dodává pleti zdravý, sjednocený a prozářený vzhled.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Éterický olej můžete kápnout také do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterické olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný. Po použití nevystavujte pokožku slunci, limetkový olej totiž zvyšuje fotosenzitivitu pokožky.

Taoasis Limeta bio 10 ml

Svieža kyslastá vôňa limetkového éterického oleja povzbudí vašu myseľ, dodá novú energiu a zaženie únavu na ústup. Má výrazné antiseptické účinky. Výborne sa hodí na prečistenie a osvieženie ovzdušia v domácnosti. Je taktiež výborný na uľahčenie dýchania pri chrípke či prechladnutí.

Éterický olej Limeta má tiež vynikajúce čistiace účinky na pleť. Pomáha normalizovať činnosť mazových žliaz a je preto vhodný najmä pre mastnú a problematickú pleť. Zlepšuje tiež prekrvenie pokožky, zmierňuje celulitídu a dodáva pleti zdravý, zjednotený a prežiarený vzhľad.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/