/    /    /    /    /  

Saloos Limeta lisovaná 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
74
ks
Bez DPH 61 Kč

Saloos Limeta lisovaná 10 ml

Saloos Limeta lisovaná je přírodní esenciální olej s velice svěží vůní, jenž účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy a dodá vašemu domovu osvěžující atmosféru plnou energie a čistoty. Éterický olej z limety má silný revitalizační potenciál a působí na tělo i mysl.

Limeta je příbuzná citronu, a stejně jako on má významné čisticí účinky. Éterický olej z limety můžete využívat také pro dezinfekci vašeho domova a je vhodný nejen do domácnosti, ale také například do práce či do místností se zvýšeným výskytem různých pachů, jako jsou restaurace a další.

Limeta je velice oblíbeným prostředkem při chřipce a nachlazení, kdy podporuje uvolňování dýchacích cest a pomáhá volně dýchat. Zmírňuje příznaky únavy a vyčerpání a napomáhá obnovit energetické zásoby organismu. Zároveň zlepšuje vzhled kůže a zpevňuje její strukturu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Limeta lisovaná 10 ml

Saloos Limeta lisovaná je prírodný esenciálny olej s veľmi sviežou vôňou, ktorá účinne neutralizuje všetky nepríjemné pachy a dodá vášmu domovu osviežujúcu atmosféru plnú energie a čistoty. Éterický olej z limety silný revitalizačný potenciál a pôsobí na telo i myseľ.

Limeta je príbuzná citrónu, a rovnako ako on významné čistiace účinky. Éterický olej z limety môžete využívať tiež pre dezinfekciu vášho domova a je vhodný nielen do domácnosti, ale aj napríklad do práce či do miestností so zvýšeným výskytom rôznych pachov, ako sú reštaurácie a ďalšie.

Limeta je veľmi obľúbeným prostriedkom pri chrípke a nachladnutí, kedy podporuje uvoľňovanie dýchacích ciest a pomáha voľne dýchať. Zmierňuje príznaky únavy a vyčerpania a napomáha obnoviť energetické zásoby organizmu. Zároveň zlepšuje vzhľad kože a spevňuje jej štruktúru.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citrus Medica Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: stres a úzkost, žaludeční problémy
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz