/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Limetka 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
144
ks
Bez DPH 119 Kč

Nobilis Tilia Limetka 10 ml

Nobilis Tilia Limetka je čistá přírodní silice s mexické limetky vyráběná v lékopisné kvalitě. Svěží aroma limetky je velice populární díky svému vysokému energizujícímu potenciálu, jenž ihned zmírňuje známky únavy a zlepšuje schopnost koncentrace. Aroma limetky je o něco méně štiplavé a sladší než vůně citronu či bergamotu.

Éterický olej z limetky je nejčastěji využíván díky svým silným pročišťujícím účinkům na lidský organismus. Působí proti širokému spektru škodlivých mikroorganismů a má také protivirový a antiseptický efekt. Posiluje činnost lymfatického systému, díky čemuž podporuje vylučování nečistot z těla a zároveň zabraňuje vzniku otoků.

Limetká má výrazný vliv také na psychiku, pomáhá při depresích a špatné náladě. Zmírňuje chronickou úzkost a duševní napětí. Její příznivý vliv na zdraví oceníte také v případě trávicích obtíží, kdy pomáhá čistit žaludek a střeva a podporovat jejich harmonickou činnost.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: stres a úzkost, žaludeční problémy
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz