/    /    /    /    /  

Hloubková hygiena kůže Litofyto-sůl formule 3, normalizace kůže 500 g

Značka:
Množství: 500 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Kategorie: Koupelové prášky, Prášky a jíly, Koupelové soli
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
850
ks
Bez DPH 702 Kč

Hloubková hygiena kůže Litofyto-sůl formule 3, normalizace kůže 500 g

Litofyto-sůl formule 3 Hloubková hygiena kůže má výrazný protizánětlivý efekt a pomáhá normalizovat funkci mazových a potních žláz. Doporučuje se při mastné seborei, výsevu akné, furunklech či chronických ekzémech. Urychluje procesy regenerace tkáně kůže, normalizuje odvod potu a navíc dodává příjemnou vůni.

Litofyto-sůl v sobě spojuje nejlepší vlastnosti solných a bylinných procedur a umožňuje snadno připravit koupel, roztok pro parní inhalaci či bahno pro přímou aplikaci v domácích podmínkách. Koupele obecně mají velký význam pro kosmetické i léčebné účely. Zlepšují prokrvení, což umožňuje lepší prostupnost aktivních látek, které pak působí na celý organizmus. Soli obsažené ve složení koupele se podílejí na regulaci různých biologických procesů: je znám jejich vliv na centrální nervový systém, práci endokrinních žláz, stimulaci procesů obnovy a regenerace tkání i normalizaci látkové výměny.

Během koupele, parní lázně či inhalační procedury s Litofyto-solemi probíhá, díky obsaženým bylinám, nasycení krve fytoncidy (přirozenými rostlinnými antibiotiky), zlepšuje se buněčné dýchání, zvyšuje se aktivita epitelu dýchací trubice i průdušek, čímž narůstá příjem kyslíku. Zlepšuje se spánek, zvyšuje aktivita organismu a odcházejí kloubní a svalové bolesti.

Pro nejsilnější účinek hloubkové hygieny kůže se Litofyto-sůl aplikuje ve formě bahna (husté kaše) přímo na problematické partie. Takové použití stimuluje procesy hojenízmírňuje otoky, zvyšuje obranyschopnost proti bakteriím, napomáhá tvorbě aktivních látek v nervovém systému.

Použití: Pro bylinnou koupel rozmíchejte přibližně 100 gramů Litofyto-soli s trochou velmi horké vody a vlijte do koupele pro vás příjemné teploty. Čím vyšší teplota vody, tím kratší doba koupele - od 8 do 15 min.

Tip: Před procedurou se doporučuje očistit kůži Litokomplexem a po ní případně nanést Litofyto-masku dle typu pleti.

Upozornění: Žádnou z uvedených procedur neprovádějte při: hypertenzi 3. stupně, akutním infekčním onemocnění, kavernách na plicích, vysoké pravděpodobností rozedmy plic (dušnosti), mokvajícím ekzému a také při alergii na některou ze složek Litofyto-soli.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sodium Chloride, Zeolite, Sodium Bicarbonate, Brassica Juncea Seed Powder, Avena Sativa Bran, Secale Cereale Bran, Triticum Vulgare Bran, Pinus Sibirica Shell Powder, Acorus Calamus Root , Betula Alba Leaf, Sambucus Nigra Flower, Quercus Alba Bark, Urtica Dioica, Tilia Cordata Flower, Mentha Piperita Leaf, Taraxacum Officinale Root, Plantago Major Leaf, Chamomilla Recutita Leaf, Origanum Vulgare Leaf , Juniperus Communis Fruit, Salvia Officinalis Leaf, Humulus Lupulus (Hop) Cone
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
typy pokožky: mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce

Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika
Novosibirsk
Rusko
tel: +420 722 301 440
http://hloubkova-hygiena.cz/