/    /    /    /    /  

Hloubková hygiena kůže Litokomplex Aktiv 200 g

Značka:
Množství: 200 g
Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
Další velikosti: 70 g / 380 Kč
Kategorie: Pleťové čistící prášky, Práškové přípravky na vlasy, Pleťový přírodní peeling, Prášky a jíly, Tělové peelingy se solí
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
790
ks
Bez DPH 653 Kč

Hloubková hygiena kůže Litokomplex Aktiv 200 g

Litokomplex Aktiv Hloubková hygiena kůže je zcela inovativní produkt pro čištění pleti, který proniká do hloubky pórů a celkově uzdravuje strukturu pokožky. Je ideálním prostředkem pro každodenní umývání a hloubkové čištění normální a mastné pokožky obličeje. Obsahuje vyváženou směs přírodních minerálů a solí, které nedráždí pokožku a čistí ji maximálně v souladu s její přirozenou detoxikací. Je zcela bez obsahu konzervačních látek, parfemace či dalších syntetických složek.

Litokomplex kvalitně očišťuje kůži od prachu, dekorativní kosmetiky, přebytečné mastnoty i zrohovatělých buněk. Napomáhá odstranění akné, černých teček (komedonů), zužuje póry, normalizuje mastnou pokožku a matuje. 

Litokomplex napomáhá obnovit proces přirozené regenerace pokožky a odstraňování odumřelých kožních buněk, jenž jsou častou příčinou vzniku pupínků či suchých míst. Zároveň dodává pokožce potřebné minerály a optimalizuje tvorbu kolagenu pro dokonale pružnou a hebkou pleť. Napomáhá vyhlazení jemných vrásek a zpevňuje kontury obličeje. Díky hloubkovému čištění pleti zároveň zesiluje působení dalších pleťových masek, sér a krémů.

Použití: Rozmíchejte s vodou v poměru 2:1 a získejte "mokrý písek". Namočte kůži obličeje, krku a dekoltu a jemnými pohyby naneste připravenou směs, nevtírejte. V průběhu působení nenechte na kůži vyschnout. Smyjte teplou vodou. Doba působení: Obličej: 30 - 60 vteřin (2 - 3x v týdnu), 10 - 15 vteřin při každodenním umývání. Tělo: 10 - 15 minut (1x v týdnu).

Upozornění: V průběhu procedury můžete pociťovat lehké štípání kůže, způsobené přítomností solí. V případě, že přípravek vnikne do očí, vypláchněte je čistou vodou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

zjemňuje a čistí | 23.6.2012 15:19:29 | Hanka

Neobvyklý přípravek, který na mou pleť opravdu funguje. Po pravidelném používání ji mám vyhlazenější, jemnější a bez pupínků. Navíc je efekt vidět hned po smytí přípravku. Používám několikrát týdně - půl lžičky prášku smíchám s pár kapkami vody anebo tonika a nechám minutu působit na pleti. Smyju a nanáším pečující přípravky ad libido :-)

* povinné

Vlastnosti

INCI: Zeolite, Sodium Chloride, Kaolin, Montmorillonite, Sodium Bicarbonate, Maris Sal, Talc, Copper Sulfate, Zinc Sulfate
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť
typy pokožky: mastná pokožka, normální pokožka
typy vlasů: poškozené vlasy, vlasy s lupy

Výrobce

Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika
Novosibirsk
Rusko
tel: +420 722 301 440
http://hloubkova-hygiena.cz/