/    /    /    /    /  

Hloubková hygiena kůže Litokomplex 20 g

Značka:
Množství: 20 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 10 g / 100 Kč
Kategorie: Pleťové čistící prášky, Práškové přípravky na vlasy, Pleťový přírodní peeling, Prášky a jíly, Tělové peelingy se solí
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
150
ks
Bez DPH 124 Kč

Hloubková hygiena kůže Litokomplex 20 g

Litokomplex Hloubková hygiena kůže je zcela inovativní univerzální produkt pro čištění pleti, který proniká do hloubky pórů a celkově uzdravuje strukturu pokožky. Je ideálním prostředkem pro každodenní umývání a hloubkové čištění všech typů pleti. Obsahuje vyváženou směs přírodních minerálů a prášků, které nedráždí pokožku a čistí ji maximálně v souladu s její přirozenou detoxikací. Prášek je zcela bez obsahu konzervačních látek, parfemace či dalších syntetických složek.

Litokomplex účinně očišťuje kůži od prachu, dekorativní kosmetiky, přebytečné mastnoty i zrohovatělých buněk. Napomáhá odstranění akné, černých teček (komedonů), zužuje póry, normalizuje mastnou pokožku a matuje. Současně podporuje regeneraci sušších typů pleti.

Litokomplex napomáhá obnovit proces přirozené regenerace pokožky a odstraňování odumřelých kožních buněk, jenž jsou častou příčinou vzniku pupínků či suchých míst. Zároveň dodává pokožce potřebné minerály a optimalizuje tvorbu kolagenu pro dokonale pružnou a hebkou pleť. Napomáhá vyhlazení jemných vrásek a zpevňuje kontury obličeje. Díky hloubkovému čištění pleti zároveň zesiluje působení dalších pleťových masek, sér a krémů.

Použití: Rozmíchejte s vodou v poměru 2:1 a získejte "mokrý písek". Namočte kůži obličeje, krku a dekoltu a jemnými pohyby naneste připravenou směs, nevtírejte. V průběhu působení nenechte na kůži vyschnout. Smyjte teplou vodou. Doba působení: Obličej: 30 - 60 vteřin (2 - 3x v týdnu), 10 - 15 vteřin při každodenním umývání. Tělo: 10 - 15 minut (1x v týdnu).

Upozornění: V průběhu procedury můžete pociťovat lehké štípání kůže, způsobené přítomností solí. V případě, že přípravek vnikne do očí, vypláchněte je čistou vodou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika
Novosibirsk
Rusko
tel: +420 722 301 440
http://hloubkova-hygiena.cz/