/    /    /    /    /  

Hloubková hygiena kůže Litokomplex 10 g

Značka:
Množství: 10 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 20 g / 150 Kč
Kategorie: Pleťové čistící prášky, Práškové přípravky na vlasy, Pleťový přírodní peeling, Prášky a jíly, Tělové peelingy se solí
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
100
ks
Bez DPH 83 Kč

Hloubková hygiena kůže Litokomplex 10 g

Litokomplex Hloubková hygiena kůže je zcela inovativní univerzální produkt pro čištění pleti, který proniká do hloubky pórů a celkově uzdravuje strukturu pokožky. Je ideálním prostředkem pro každodenní umývání a hloubkové čištění všech typů pleti. Obsahuje vyváženou směs přírodních minerálů a prášků, které nedráždí pokožku a čistí ji maximálně v souladu s její přirozenou detoxikací. Prášek je zcela bez obsahu konzervačních látek, parfemace či dalších syntetických složek.

Litokomplex účinně očišťuje kůži od prachu, dekorativní kosmetiky, přebytečné mastnoty i zrohovatělých buněk. Napomáhá odstranění akné, černých teček (komedonů), zužuje póry, normalizuje mastnou pokožku a matuje. Současně podporuje regeneraci sušších typů pleti.

Litokomplex napomáhá obnovit proces přirozené regenerace pokožky a odstraňování odumřelých kožních buněk, jenž jsou častou příčinou vzniku pupínků či suchých míst. Zároveň dodává pokožce potřebné minerály a optimalizuje tvorbu kolagenu pro dokonale pružnou a hebkou pleť. Napomáhá vyhlazení jemných vrásek a zpevňuje kontury obličeje. Díky hloubkovému čištění pleti zároveň zesiluje působení dalších pleťových masek, sér a krémů.

Použití: Zvlhčete litokomplex vodou do získání mokrého písku a naneste ho na mokrou kůži. Doba působení: Pro pokožku obličeje: 30 - 60 vteřin 2 - 3x týdně. Pro mytí: 10 - 15 vteřin každodenně, ráno a/nebo večer. Pro pokožku těla: 10 - 15 minut jednou týdně. Pro pokožku hlavy: 15 - 20 minut jednou týdně. Nakonec smyjte teplou vodou.

Upozornění: V průběhu procedury můžete pociťovat lehké štípání kůže, způsobené přítomností solí. V případě, že přípravek vnikne do očí, vypláchněte je čistou vodou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Zeolite, Sodium Chloride, Sodium Bicarbonate, Copper Sulfate, Zinc Sulfate
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany
typy pleti: anti age, citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť
typy pokožky: citlivá pokožka, mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka
typy vlasů: citlivé vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy, vlasy s lupy

Výrobce

Vědecko provozní laboratoř, LN-Kosmetika
Novosibirsk
Rusko
tel: +420 722 301 440
http://hloubkova-hygiena.cz/